Мікрофінансова компанія Ай Капуста (iKapusta): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Ай Капуста (iKapusta): відгуки клієнтів і умови кредитування

Існують категорії громадян, яким вкрай складно отримати кредит в банку. В першу чергу мова йде про людей, які не мають офіційно підтвердженого доходу, з низьким рівнем зарплати або з негативною кредитною історією. Де ж можна взяти кредит пенсіонерам, студентам та іншим громадянам, які гостро потребують фінансової підтримки? Оптимальним рішенням стане звернення в мікрофінансові організації, готові надавати невеликі позики практично всім бажаючим.

В епоху Інтернету кредитування теж переходить в онлайн-режим. Йти в офіс чи до відділення банку, щоб стояти в черзі з надією позичити гроші, більше не треба. Досить зайти на сайт «Ай Капуста» і оформити кредит за 10 хвилин, не виходячи з дому.

Конкуренція на ринку кредитування, в тому числі кредитування в онлайн-форматі, зараз запекла, тому вам корисно буде знати, чим же приваблює клієнтів, наприклад, «Ай Капуста», і почитати відгуки про неї. На даний момент [осінь 2018 р.] компанія видала понад 12 тисяч позик на суму понад 20 млн. грн.

Ставлення до клієнта і договору

Звертаючись в iKapusta, українець може бути впевнений не тільки в безпеці наданих даних, але й у прозорості політики діяльності компанії. Ніяких підводних каменів і прихованих комісій немає. МФО гарантує їх відсутність в разі своєчасної та повної оплати заборгованості.

Якщо ж позичальник вирішує погасити кредит достроково, він може бути впевнений в нарахуванні відсотків тільки за дні фактичного використання кредитних коштів. Пролонгація тут також доступна.

Взяти позику можна для будь-яких потреб — компанія не питає у вас про мету отримання коштів.

Оперативність і простота

Вибравши суму й термін позики, позичальник повинен заповнити заявку і протягом 10 хвилин чекати на відповідь за нею (можливі варіанти з відповіддю по СМС або через ел. пошту). Повторна заявка в «Ай Капуста» через особистий кабінет подається менш ніж за 5 хвилин.

Далі слід пройти верифікацію карти й ознайомитися з умовами кредитного договору, підписання якого здійснюється в особистому кабінеті.

Заключним етапом буде безпосередньо перерахування грошей на карту. Варто звернути увагу, що iKapusta працює без вихідних і свят, щоб забезпечити клієнтам доступ до коштів в разі форс-мажорної ситуації в будь-який час. Проте гроші можуть бути зараховані не відразу — на регламент роботи банків компанія впливати не може.

Вимоги до отримувача кредиту в МФО типові:

  • Платіжна карта;
  • Вік від 18 до 65 років;
  • Паспорт;
  • Телефон і Е-mail.

У свою чергу, в Інтернеті зустрічаються негативні відгуки про технічну підтримку компанії, а також про не найкраще ставлення її директора до користувачів послуг.

Вигідні умови

На головній сторінці сайту доступний онлайн-калькулятор, що дозволяє розрахувати суму, яку повинен буде повернути позичальник після закінчення терміну. Наприклад, позичивши 2000 гривень на 14 днів, клієнт має повернути 3174 грн. Оплата частинами при цьому допускається.

Максимальна сума, доступна новачкам — 3000 грн. Максимальний термін — 30 днів. Постійні клієнти можуть брати тут до 7000 грн за один раз.

Повернутися до списку МФО