Микрофинансовая компания iCredit (АйКредит): отзывы клиентов и условия кредитования

Мікрофінансових компанія iCredit (АйКредит): відгуки клієнтів і умови кредитування

МФО України надають клієнтам позики в режимі онлайн або при особистому зверненні у офіс. А ось мікрофінансова компанія iCredit виділяється між ними, оскільки пропонує послуги короткострокового кредитування з доставкою додому протягом 24 годин.

Тут можна отримати кредит з 18 років готівкою від 2000 до 30 000 гривень строком від 15 до 36 тижнів. Мікропозика погашається щотижня, рівними частинами, згідно з графіком платежів. Не потрібні довідки про зарплату, лише паспорт та ідентифікаційний код.

Програма кредитування

Нестандартний підхід до надання позик населенню економить особистий час позичальників. У домашній обстановці будь-який повнолітній українець може не лише отримати гроші в борг, а й погасити кредит. Час зустрічі з кредитним фахівцем узгоджується заздалегідь. Умови кредитування прозорі, немає ніяких прихованих комісій та переплат за сервісне обслуговування.

Головна перевага МФО — індивідуальний підхід до кожного клієнта. Особисте спілкування дає можливість співробітникам компанії скласти уявлення про позичальника, зрозуміти його потреби та надати якісну послугу. Відгуки клієнтів на сайті підтверджують зручність отримання грошей.

Невеликі кредити видаються на будь-які цілі. Розмір процентної ставки залежить від суми боргу та обраного терміну, фіксований діапазон переплати — від 156% до 196%.

Важливий момент — розмір щотижневого платежу позичальник визначає самостійно, що залежить від обраного кредитного продукту. Розрахувати його можна на офіційному сайті компанії icredit.ua за допомогою онлайн-калькулятора.

Для отримання попереднього схвалення треба заповнити заявку із зазначенням актуальної персональної інформації після входу в особистий кабінет. Потрібна допомога? Зверніться до менеджера за телефоном гарячої лінії. Всі контакти прописані у відповідному розділі сайту.

Бонуси та подарунки

Постійна співпраця дозволяє кожному українцю ставати учасником вигідних акцій. За кожен успішно закритий договір накопичуються бонусні бали, які можна витратити на:

  • погашення подальшого кредиту;
  • отримання цінного подарунку.

Щоб узяти участь у програмі лояльності, не потрібно вводити промокоди — бонуси нараховуються позичальникам автоматично. Їх кількість розраховується за формулою: сума кредиту*порядковий номер взятої вами позики.

Які мінуси?

Недоліки пропозицій від цієї МФО:

  • очікування отримання грошей протягом 24 годин;
  • довготривале кредитування, як для МФО, не підпадає під визначення «до зарплати»;
  • необхідність особистої зустрічі зі співробітником, що не завжди зручно.

І все ж переваг у компанії значно більше, що й залучає нових позичальників.

Повернутися до списку МФО