Мікрофінансових компанія ГрошіВсім (Groshivsim): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансових компанія ГрошіВсім (Groshivsim): відгуки клієнтів і умови кредитування

При виникненні потреби взяти кредит є три можливості: звернутися в банк, взяти кредит під заставу цінних речей в ломбарді або оформити мікропозики в одній з багаточисельних мікрофінансових організацій. Останній варіант все частіше вибирають жителі України, адже цей спосіб поповнення гаманця має чималими перевагами. У МФО можна взяти невелику суму грошей до зарплати, без ніяких довідок про розмір доходу. Крім того, в більшості компаній оформлення мікропозик пропонується в онлайн-режимі, а переказ коштів на карту відбувається протягом декількох хвилин.

Компанія Groshivsim має солідну клієнтську базу — понад 60 тисяч жителів України вдавалися до послуг цього сервісу. Щорічно компанія видає понад 100000 кредитів, які допомагають позичальникам вирішувати різноманітні життєві проблеми, пов'язані з браком коштів.

Як показує статистика, майже 80% клієнтів користуються послугами цього сервісу повторно, що свідчить про довіру до кредитора і про прийнятні умови кредитування. Тому варто уважніше придивитись до запропонованих послуг і визначити, наскільки вони відрізняються від умов в інших МФО.

Пропозиції компанії

«ГрошіВсім» пропонує цілодобове оформлення онлайн-позик і обіцяє вислати гроші на карту протягом 15 хвилин. При цьому вік позичальника обмежений — гроші можуть отримати тільки особи, яким на момент подачі заявки є повних 18 років і чий вік не перевищує 65 років.

Для вирішення нагальних проблем компанія видає кредити в розмірі від 500 до 15000 гривень, що дещо більше, ніж у більшості подібних організацій. Термін погашення боргу не перевищує 30 днів, але позичальники, що сплатили відсотки, можуть продовжувати цей період ще на 10 днів необмежену кількість разів.

Процентна ставка становить 1,9% на день, тобто вартість кредиту в розмірі 1000 гривень, взятого на 10 днів, не перевищить 190 гривень. Таким чином річна процентна ставка в цьому сервісі становить 693,5%, але при використанні промокоду ця сума істотно знизиться. Також для постійних клієнтів проводяться різні акції, під час яких можна взяти мікропозику на більш вигідних умовах.

При ознайомленні з сайтом компанії кидається в очі відсутність онлайн-калькулятора — це не дозволить вам швидко й зручно розрахувати загальну вартість кредиту.

Відгуки клієнтів — виявляємо чесноти й недоліки кредитора

Не завжди інформація, зазначена на сайті або в рекламних матеріалах, відповідає дійсності. Що ж допоможе виявити недоліки в роботі МФО «ГрошіВсім»? Відгуки реальних користувачів послуг — більш об'єктивні відомості, адже вони відображають дійсний стан речей і дозволять завчасно дізнатись про можливі проблеми.

Нерідко люди скаржаться на невиправдано довгий період очікування СМС-повідомлення з підтверджувальним кодом, на відсутність ввічливості у працівників служби підтримки, на велику кількість відмов у отриманні коштів. У той же час на форумах і спеціалізованих сайтах є багато схвальних відгуків і подяк компанії за допомогу в скрутну хвилину.

Така полярність думок — нормальне явище, адже у кожного клієнта є свій досвід. Хтось швидко отримав гроші і вчасно їх повернув, комусь відмовили в оформленні мікропозики (таке буває при зазначенні неправдивої інформації в заявці або при численних порушеннях в кредитній історії), комусь через технічні збої довелося прочекати переказу довше зазначеного часу, а негативні відгуки українців, що мають прострочення, можна знайти практично про всі мікрофінансові організації.

Втім, якщо вам терміново потрібні гроші, і Ви впевнені, що зможете їх повернути до зазначеної в договорі дати, то звернення в Groshivsim навряд чи принесе якісь проблеми.

Повернутися до списку МФО