Микрофинансовая компания Groshi247 (Гроши247): отзывы клиентов и условия кредитования

Мікрофінансових компанія Groshi247 (Гроші247): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Гроші247 швидко вирішує фінансові проблеми жителів різних областей України. Уже під час першого звернення нові клієнти можуть позичити від 500 до 3000 гривень. Цілодобовий режим роботи, помірний відсоток і знижки роблять цю МФО привабливою для багатьох позичальників.

Тут можна взяти кредит на карту з 18 років всього за 30 хвилин. Ніякої паперової тяганини і довгих перевірок. Щоденна процентна ставка без урахування бонусів становить 1,75%.

Які переваги?

Для зручності розрахунку переплати на офіційному сайті компанії groshi247.com надано онлайн-калькулятор. Це допоможе дізнатися точну суму до повернення. Ніяких прихованих комісій. Нові клієнти можуть скористатися знижкою 21% на 1-у позику. Для її отримання потрібно зареєструватися та увійти в особистий кабінет. Процентна ставка для них становить 0,82% на день.

Користувачі сервісу також відзначають:

  • вигідну програму лояльності (бонуси, що накопичуються за кожен успішно закритий договір, можна використовувати для погашення боргу);
  • економічно адекватні умови кредитування;
  • можливість продовження договору після сплати нарахованих відсотків;
  • повністю віддалене оформлення;
  • відсутність необхідності подавати довідки про доходи (доступно навіть безробітним громадянам);
  • швидку автоматизовану перевірку;
  • різні акції, що дозволяють не лише заощадити, а й виграти цінні призи. Актуальні промокоди та акційні пропозиції публікуються в групах МФО у Facebook та Інстаграм. Стежити за розвитком компанії можна на каналі відеохостингу YouTube.

Опубліковані на сайті відгуки клієнтів (хоча їх справжність все ж викликає сумніви) дозволяють переконатися в правдивості перерахованих вище переваг компанії. Погасити мікропозику можна через особистий кабінет, термінал або відділення банку. За появи будь-яких складнощів фахівці служби підтримки нададуть необхідну допомогу зручним для позичальника способом. Інформація для зворотного зв'язку подана в розділі «Контакти».

Висновок: мікрофінансова компанія Groshi247 займає конкурентоспроможну позицію на фінансовому ринку. З мінусів можна відзначити лише нетривалий термін кредитування — до 30 днів, хоча можливість оформлення пролонгації певною мірою нівелює цей недолік.

У разі виникнення прострочення за кожен день недотримання договірних умов нараховується пеня в розмірі щоденної процентної ставки, окрім, власне, заздалегідь обумовлених відсотків за кредитом.

Повернутися до списку МФО