Микрофинансовая компания Gloriafin (ГлорияФин): отзывы клиентов и условия кредитования

Мікрофінансових компанія Gloriafin (ГлоріяФін): відгуки клієнтів і умови кредитування

У сучасному світі гроші часто потрібні терміново, тому фінансова компанія «Глорія» цілодобово приходить на допомогу, без вихідних і свят. Серед пропозицій конкурентів ця МФО виділяється вигідними процентними ставками і лояльністю до клієнтів.

Навіть звернувшись сюди вперше, позичальники можуть отримати моментальний кредит на карту онлайн без відмови в розмірі від 1000 до 3000 гривень без надання довідок про доходи. Дотримання умов договору поступово збільшує доступний кредитний ліміт.

Переваги й недоліки співпраці

Мікрофінансова компанія Gloria Finance пропонує швидкі позики терміном на 29 днів. Процедура подачі заявки та отримання коштів відбувається повністю віддалено. Це дозволяє охопити широку аудиторію українців, незалежно від місця їхньої постійної реєстрації.

Умови кредитування передбачають наявність у клієнта лише паспорта, ідентифікаційного коду та картки будь-якого банку. Мінімальні вимоги підвищують ймовірність схвалення.

Щоб розрахувати вартість мікрокредиту, скористайтеся онлайн-калькулятором на головній сторінці сайту gloriafin.com. Річна процентна ставка становить 620.75%, що нижче, ніж у багатьох інших МФО.

До переваг співпраці можна віднести:

  • дистанційне оформлення;
  • можливість участі в програмі лояльності після 1-го успішного погашення позики, взятого на термін більше 10 днів;
  • поетапне збільшення доступного ліміту до 10000 гривень;
  • швидку перевірку під час повторного звернення;
  • доступну пролонгацію (потрібно сплатити лише відсотки за користування) і дострокове погашення.

Для подачі заявки треба зареєструватись та увійти в особистий кабінет. Повернути позику можна тут же, через термінал або звернувшись у будь-яке відділення банків-партнерів.

Всі активні позичальники автоматично стають учасниками акції «Хороший клієнт» без необхідності введення промокоду.

З мінусів можна відзначити:

  • нетривалий термін кредитування (до 29 днів);
  • відсутність великої кількості відгуків клієнтів;
  • злегка застарілий дизайн сайту.

Оцінюючи всі «за» і «проти», цю компанію цілком можна назвати успішною, незважаючи на відносно молодий вік. Позичальники можуть бути впевнені в безпеці своїх персональних даних, «Глорія» має державну акредитацію.

Залишились питання? Ви можете уточнити необхідну інформацію у кредитного менеджера по e-mail чи за номером телефону, які містяться в розділі «Контакти».

Повернутися до списку МФО