Мікрофінансова компанія Глобал Кредит (Globalcredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Глобал Кредит (Globalcredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Сучасні кредитні сервіси дозволяють клієнтам легко вирішувати будь-які проблеми, пов'язані з нестачею готівки. Кошти надходять на карту протягом декількох хвилин після підписання договору, і така оперативність може здорово виручити в скрутну хвилину. Іншим безперечною перевагою онлайн-мікрокредитування є відсутність необхідності надавати кредитору різноманітні довідки, без яких неможливо уявити собі оформлення банківського кредиту. Звичайно, говорити про повну довіру до незнайомих клієнтам не варто, адже МФО активно використовують скорингові системи для перевірки поданої інформації. І все ж тільки тут можна отримати швидкий кредит на карту без дзвінків, без застави і без поручителів.

Все, що потрібно для отримання грошей — паспорт та ідентифікаційний код, але на цьому загальні для всіх МФО характеристики можуть закінчитися, адже деякі компанії прагнуть створити дійсно унікальні пропозиції для позичальників. Це дозволяє їм отримати перевагу серед декількох сотень конкурентів, шаблонно діючих на фінансовому ринку країни. У свою чергу, позичальникам це дає можливість знайти найвигідніші умови і значно економити при поверненні коштів.

Наприклад, Globalcredit розробила свою програму кредитування, про особливості якої Ви зараз дізнаєтеся.

Переваги мікропозик від Globalcredit

Щоб стати клієнтом компанії, позичальник повинен мати громадянство України, офіційний трудовий дохід, а також мобільний телефон і банківську карту (для оформлення онлайн-позик). МФО співпрацює з українцями, вік яких відповідає вимогам, а саме, від 18 до 71 року.

Крім онлайн-позик компанія видає готівку, яку можна отримати в офісах, розташованих в декількох десятках населених пунктів країни. На сайті «Глобал Кредит» можна дізнатися адресу, телефон і графік роботи відділення, розташованого в безпосередній близькості від вашого місця проживання.

Умови оформлення договору виглядають так:

  • першу позику можна взяти під 0,01% на день в розмірі від 200 до 5000 гривень;
  • надалі кредитний ліміт підвищується до 10000 грн;
  • термін повернення коштів становить від 1 до 30 днів, але за потреби можна скористатися функцією пролонгації, попередньо сплативши відсотки за минулий період;
  • при оформленні першого кредиту в режимі онлайн гроші перераховуються на карту протягом 15 хвилин, надалі позичальник може розраховувати на миттєвий переказ коштів.

У компанії є послуга видачі позик по СМС-запиту — відправивши смс-ку з певним кодом, клієнт може отримати мікрокредит лише за 60 секунд. Є в «Глобал Кредит» особистий кабінет, в якому для користувачів передбачений широкий функціонал з управління своїми фінансами — тут можна знайти інформацію про акційні пропозиції, змінити свої особисті дані, заповнити заявку на мікрокредит або активувати пролонгацію позики.

Компанія регулярно проводить розіграші грошових призів, а крім того, пропонує взяти участь в партнерській програмі, виплачуючи по 100 гривень за кожного запрошеного позичальника.

Оформлення мікропозик за промокодом — відмінна можливість для зниження процентної ставки.

Недоліки

Чи є недоліки у «Глобал Кредит»? Відгуки постійних клієнтів допоможуть розібратись, на що варто звертати увагу під час оформлення мікрокредиту в цій МФО. Користувачі послуг повідомляють, що час очікування нерідко займає не 15, а 30–40 хвилин, крім того, працівники вимагають номерів телефонів з місця роботи, а потім дзвонять туди для отримання підтвердження, що, безумовно, порушує конфіденційність кредитних угод. У той же час чимало користувачів відзначають зручність оформлення угоди по СМС, а також уважне ставлення до них з боку працівників офісів.

Повернутися до списку МФО