Мікрофінансова компанія Форза Кредит (ForzaCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Форза Кредит (ForzaCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Іноді буває так, що за якийсь час до отримання зарплати гроші раптом закінчуються. Причин може бути багато, від якої-небудь покупки до необхідності в лікуванні. Але рішення проблеми є - отримати гроші до зарплати на карту, звернувшись за кредитом в одну з МФО, які працюють через Мережу.

Зізнайтеся, як часто Ви звертаєтесь до своїх знайомих із проханням про позику? Якщо це відбувається з лякаючою частотою, то не дивуйтесь, що деякі з них почнуть вас уникати, а інші будуть змушені вигадувати різні відмовки і посилатись на всілякі фінансові труднощі. Але якщо Ви звернетеся в мікрофінансову організацію ForzaCredit, виплутатися з матеріальних проблем, не втрачаючи при цьому довірчих відносин зі своїми друзями, буде простіше. У цій компанії Ви не почуєте незручних запитань щодо мети кредитування, ніхто не припинить спілкування з вами через часті звернення — навпаки, будуть раді надати підтримку в будь-яку важку хвилину.

Звісно, при отриманні мікрокредиту в МФО завжди постає питання про завищену вартість таких послуг. Але й тут можливі різні варіанти, оскільки «правильний» кредитор зацікавлений не у відлякуванні клієнта високими відсотками, а в залученні нових позичальників за рахунок впровадження різних програм лояльності, спрямованих на зниження витрат за кредитом. Не є винятком і компанія «Форза Кредит», в якій новачок може отримати досить прийнятні умови кредитування. Наприклад, новачки мають можливість оформити угоду розміром від 500 до 4000 гривень за символічну плату — лише за 0,01% на день.

Щоправда, у подальшому таких знижок не передбачається — хоча максимальний розмір позики може бути збільшений до 14999 гривень, процентна ставка при цьому дорівнюватиме 1,85% на день. Проте слід врахувати, що максимальний термін кредитування становить 65 днів, і за цей час може набігти значна сума переплати.

Умови для отримання позики цілком здійсненні — позичальник повинен мати:

  • вік від 18 до 70 років;
  • паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
  • стабільне джерело доходу.

Як взяти кредит і як повернути борг

Оформлення заявки відбувається в режимі онлайн — клієнт повинен заповнити запропоновані графи достовірною інформацією, не допускаючи випадкових або навмисних помилок. Після перевірки відомостей про позичальника компанія приймає рішення про видачу позики та надсилає в СМС-повідомленні код, який служить підписом електронного договору. Після введення коду в спеціальну графу кредитний договір набуває чинності, а на карту заявника відбувається нарахування зазначеної суми.

Є у клієнтів «Форза Кредит» і особистий кабінет, де можна здійснювати перерахування грошей прямо з банківської карти. Крім того, погашати борг можна через термінали або банківські відділення. При нестачі коштів для повернення боргу є можливість продовжити дію договору, звернувшись на «гарячу» лінію.

Відгуки про компанію

Приймаючи рішення про співпрацю з кредитором, варто дізнатись, що думають інші клієнти про компанію «Форза Кредит». Відгуки позичальників допоможуть уникнути різних ускладнень і скласти думку про послуги конкретної МФО.

Наприклад, на форумах і в соцмережах можна зустріти нарікання, що стосуються занадто довгого часу очікування відповіді від кредитора. В екстрених ситуаціях гроші потрібні якомога швидше, а цей кредитор може повідомити рішення про надання позики тільки через 3 дні. Звісно, адміністрація пояснює такі затримки збоями в роботі сайту, але все ж таки це не дуже втішає.

Велика кількість негативних відгуків пов'язана з нарахуванням високої пені за прострочення платежів, але від таких користувачів послуг і не варто чекати хвалебних відгуків. Водночас чимало користувачів вважають, що співпраця з компанією допомагає їм оперативно долати труднощі фінансового характеру.

Повернутися до списку МФО