Мікрофінансових компанія Express Finance (Експрес Фінанс): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансових компанія Express Finance (Експрес Фінанс): відгуки клієнтів і умови кредитування

МФК Express Finance підготовила декілька тарифів кредитування усім українцям від 18 до 75 років. Умови кредитування залежать від обраного тарифу та виглядають наступним чином:

  • «Стандартний» передбачає видачу від 1 до 50 тисяч гривень, на 9–26 тижнів, за ставкою від 220 до 680% річних.
  •  «Лояльний» передбачає оформлення таких же сум на строк від двох місяців до одного року, за ставкою 200–650% річних.
  • Тариф для пенсіонерів має обмеження кредитного ліміту до 15 тис. грн., на термін 2–12 місяців, за пільговою ставкою 250–300%.
  • Для нових клієнтів діє особливий тариф, у межах від 5 до 25 тисяч гривень, на термін від 6 до 12 місяців, під 182%.

Щоб оформити швидкий кредит готівкою без довідки про доходи, потрібно визначитися з сумою позики і терміном повернення, заповнити заявку і прив'язати банківську карту, на яку й будуть зараховані кошти. Однак у компанії «Експрес Фінанс» не передбачена миттєва видача кредитів. Розгляд заявки відбувається протягом 30 хвилин, а переказ коштів на карту можливий лише впродовж 24 годин.

У той же час велика мережа відділень по всій Україні дозволяє отримувати гроші не тільки в режимі онлайн, а й готівкою. Це зручно для тих громадян, які не мають змоги зв'язатися з кредитором через Інтернет.

Після реєстрації на сайті expressfinance.com.ua Ви отримаєте доступ до особистого кабінету, вхід у який виконується за допомогою пароля та номера вашого мобільного телефону. Особистий кабінет дозволить вам налаштувати необхідні функції для управління кредитами, збереження персональних даних тощо.

Отримати додаткову консультацію та відповіді на питання можна, зв'язавшись зі службою підтримки за багатоканальним телефоном або через електронну пошту. Всі потрібні контакти можна знайти безпосередньо на сайті.

Що стосується обслуговування, то відгуки клієнтів зазвичай містять позитивні враження від співпраці з цією компанією. До недоліків можна віднести відсутність програми лояльності, а також інших способів для зниження витрат з оплати кредиту. Зокрема, тут не передбачене використання промокоду, не проводяться акції та не видаються бонусні бали. Проте в іншому компанія Express Finance відповідає очікуванням клієнтів.

Повернутися до списку МФО