Мікрофінансова компанія Еврогроші (Eurogroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Еврогроші (Eurogroshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрокредитування давно потіснило банківські кредитні послуги на фінансовому ринку України. Оформлення мікропозик в режимі онлайн допомагає позичальникам раціонально використовувати свій час і отримувати гроші в найпотрібніший момент, не підлаштовуючи свій режим дня під графік роботи окремих фінансових установ. Але перш ніж позичити гроші у першій-ліпшій компанії, було б непогано вивчити умови в декількох мікрокредитних організаціях, щоб вибрати серед них оптимальну пропозицію.

Допомога в отриманні кредиту надають багато мікрофінансові організації, не вимагаючи при цьому надання різних довідок. Навіть низький кредитний рейтинг або відсутність офіційної роботи навряд чи завадять скористатися онлайн-позикою. Перед оформленням заявки в тій чи іншій компанії не забудьте проаналізувати власні можливості, адже будь-які затримки у виплаті кредиту можуть привести до лавиноподібного зростання боргу. До вибору кредитора потрібно підійти з усією відповідальністю, щоб ваша співпраця не було затьмарене штрафними санкціями.

Багатьом українцям добре знайома компанія Eurogroshi, а тим, хто тільки шукає надійного і безвідмовного кредитора, буде цікаво дізнатися, які можливості надає цей сервіс своїм клієнтам.

На яких умовах видаються гроші?

Головними показниками будь-якої позики є: сума кредиту, термін повернення і відсоткова ставка. Також потрібно враховувати вимоги, що пред'являються кредитором до позичальника, час зарахування грошей на карту і проаналізувати інші наявні в компанії пропозиції. Отже, що ж може запропонувати своїм клієнтам мікрофінансова організація «Еврогроші»?

  • Розмір позики можна вибрати з діапазону від 1 до 10 тисяч гривень.
  • Повернути гроші потрібно в термін від 1 до 30 днів.
  • Відсоткова ставка фіксована й складає 1,9% на день.
  • Позичальник повинен бути повнолітнім і мати громадянство України, а його вік на момент оформлення кредиту не може перевищувати 60 років для чоловіків і 65 років для жінок.
  • Переказ грошей на банківську карту здійснюється протягом 15 хвилин після підписання договору, а постійним клієнтам, чиї дані вже були перевірені при оформленні попередньої позики, компанія обіцяє вислати гроші через 2 хвилини.

Є ще один фактор, що говорить на користь компанії «Єврогроші» — кредит можна повернути й після встановленого терміну, якщо скористатися функцією пролонгації. Таке право отримують клієнти, які оплатили відсотки за попередній період. Продовжувати мікропозики можна необмежену кількість разів на термін, що не перевищує 30 днів.

Для зручності позичальників на сайті є автоматичний калькулятор, який розрахує повну вартість кредиту з урахуванням відсотків за вказаний термін використання. Це дасть можливість завчасно оцінити свої фінансові витрати при погашенні боргу в компанії «Єврогроші». Особистий кабінет дозволяє позичальникові відстежувати параметри поточного боргу, також тут є спеціальні функції для зміни пароля, вмикання пролонгації, оплати кредиту.

Що кажуть клієнти?

Для аналізу діяльності компанії «Єврогроші» відгуки клієнтів відіграють важливу роль. Ознайомившись з реальними проблемами, з якими довелося зіткнутися іншим користувачам, Ви отримаєте більше корисної інформації, ніж від рекламних матеріалів.

Так, наприклад, на сайті не вказано, як відбувається підвищення кредитного ліміту. У зв'язку з цим клієнти, які бажають взяти великі суми, нерідко отримують відмову. Ще однією претензією до компанії часто стає заборгованість, яка незрозуміло звідки взялася. Але тут слід бути уважнішими самим клієнтам, адже при оплаті боргу через термінал береться комісія. Через це на рахунок кредитора надходить неповна сума, а на неоплачений залишок здійснюється нарахування пені, яка швидко призведе до утворення досить великої заборгованості.

Повернутися до списку МФО