Мікрофінансова компанія Е-Гроші (E-Groshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Е-Гроші (E-Groshi): відгуки клієнтів і умови кредитування

Від форс-мажорних обставин не застрахований ніхто. На жаль, часто вихід з таких ситуацій вимагає грошей. Але навіть вільна тризначна сума не завжди буває на руках у багатьох українців, не кажучи вже про чотиризначні. Саме тому доводиться позичати. Банки й ломбарди поступово відходять на другий план що стосується міні-позик, надаючи дорогу перспективним Інтернет-кредиторам. Одним із таких є «Є-Гроші» ...

Простота і економія часу

Компанія готова допомагати практично кожному, хто звернувся за невеликою фінансовою допомогою. Цілодобове обслуговування, перекредитування, грошові бонуси за успішну співпрацю - все це і трохи більше в «Е-Гроші».

Головне завдання кредитора — максимально спростити укладання кредитного договору, заощадити позичальникові час і якомога швидше допомогти йому отримати гроші. Звідси й мінімальні вимоги: наявність паспорта повнолітнього громадянина України, ідентифікаційного коду, карти будь-якого українського банку, мобільного номера та електронної пошти.

Заповнення заявки триватиме до 10 хвилин, ще 2–3 хвилини знадобляться на її розгляд системою. Відзначимо, що процес цей повністю автоматизований і є абсолютно безпечним з точки зору збереження даних. Таким чином, 15 хвилин — максимальний термін, за який потенційний позичальник стане реальним, долученим. Для заповнення анкети треба лише зайти на сайт «Є-Гроші», зареєструватися й увійти в особистий кабінет.

Що стосується відсоткової ставки, то вона тут плаваюча — чим більший термін дії договору, тим менша ставка. Наприклад, на 10 днів встановлюється 2,5% на добу, на 20 — 1,75%.

Акції та бонуси

Ця МФО регулярно проводить різноманітні акції, метою яких є надання клієнтам приємних бонусів. З останніх акцій варто відзначити «Вікенд у Львові на двох», під час якої розігрувалася поїздка до Львова для двох осіб.

За перший виплачений кредит МФО пропонує поповнення рахунку на 70 гривень.

У випадку з авторизацією через Facebook компанія пропонує знижку в 20% на нараховані за кредитом відсотки. У свою чергу, 30-відсоткова знижка доступна під час авторизації через Bank ID.

Ну а найголовніша перевага компанії, звісно ж, полягає в мінусовій процентній ставці. Якщо брати гроші в борг на термін до 8 днів, віддати доведеться менше (!), ніж ви взяли — точні цифри на калькуляторі.

Цілодобовий режим роботи

В E-Groshi розуміють, що у деяких випадках гроші можуть терміново знадобитися в неробочий час. На відміну від багатьох інших подібних Інтернет-організацій, які тільки приймають заявки в режимі 24/7, але переводять кошти в строго відведений час, ця компанія готова надати фінансову допомогу протягом 15 хвилин, навіть якщо заявка була подана в нічний час, оскільки заявки обробляються автоматично.

Недоліки

Незважаючи на велику кількість переваг співпраці, у кредитора є й мінуси, які відзначають користувачі, що залишають відгуки про «Є-Гроші». Основна претензія позичальників — це дуже висока процентна ставка на короткі терміни співпраці.

Повернутися до списку МФО