Мікрофінансова компанія Є-КЕШ (E-CASH): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Є-КЕШ (E-CASH): відгуки клієнтів і умови кредитування

Застави, поручителі, бюрократичний пекло і кредит під розписку - поступово йдуть у небуття традиційні мінуси кредитування. Позики без довідок і поручителів через інтернет в Україні зараз - це кілька хвилин, витрачені на заповнення анкети + приблизно такий же час на очікування схвалення заявки та отримання коштів.

Життя від зарплати до зарплати (від пенсії до пенсії, від стипендії до стипендії — потрібне підкреслити) змушує людей позичати гроші, як тільки виникають непередбачені ситуації. Банки і ломбарди в питаннях позики трьох- / чотиризначних сум поступаються місцем МФО, однією з яких на українському ринку представлена «Є-КЕШ». Які фактори змушують українців звертатись саме до неї?

Умови першого кредиту

Головна перевага компанії. Клієнти-новачки можуть отримати до 3 тисяч гривень терміном до 30 днів під 0,01% на день, під суто символічний відсоток. А онлайн-калькулятор на головній сторінці сайту дозволяє розраховувати підсумкову суму, яку потрібно буде повернути. Так, взявши ті ж таки 3000 на 1 місяць, позичальник буде винен компанії 3009 гривень.

Мінімум бюрократії

Перелік того, що зобов'язаний мати в наявності потенційний позичальник, максимально короткий:

  • Доступ в Інтернет;
  • Картка будь-якого українського банку;
  • Український паспорт;
  • ІПН.

Оперативність та погашення

Для звернення до «Є-КЕШ» слід зареєструвати особистий кабінет. Процедура реєстрації і оформлення заявки триватиме біля 10 хвилин, розгляд заявки і переказ коштів на карту вимагатимуть ще стільки ж часу. Таким чином, перша позика може бути отримана протягом 20 хвилин з початку реєстрації. Друга і наступні — значно швидше, оскільки не вимагатимуть повторного введення даних.

Для зручності українців повернення коштів може бути здійснено трьома способами: через особистий кабінет, з використанням платіжних терміналів або за допомогою банківського переказу.

У цій МФО розуміють, що об'єктивні причини інколи не дозволяють повернути гроші точно в строк. У такому випадку для позичальника доступна пролонгація — оплата лише відсотків, що «набігли», без самого «тіла» кредиту і, відповідно, продовження його терміну.

Мінуси

Про недоліки компанії «Є-КЕШ» можна дізнатись, прочитавши про неї відгуки клієнтів. Серед основних:

  1. Порівняно висока процентна ставка для другої, третьої і наступних позик — 1,5% на день. Звісно, нескладно знайти МФО з гіршими умовами, але якщо пошукати ретельніше — то є й куди більш вигідні умови, принаймні, за цим критерієм.
  2. Фінансова допомога надається лише людям у віці від 20 до 65 років. Водночас інші подібні організації готові позичати кошти клієнтам, які досягли повноліття, тобто з 18 років.
  3. Відсутність на регулярній основі акцій або будь-яких інших спеціальних пропозицій, що дозволяють взяти кредит онлайн вигідніше.
Повернутися до списку МФО