Мікрофінансова компанія Дінер (Dinero): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Дінер (Dinero): відгуки клієнтів і умови кредитування

Взяти кредит з поганою кредитною історією - завдання не найпростіше, але здійсненне. Деякі МФО розуміють, що ситуації у людей бувають всякі, і, якщо людина одного разу не змогла погасити кредит вчасно - це не означає, що вона є злісним неплатником. Лояльність і людське ставлення до клієнта - ось один з головних плюсів таких МФО, які вигідно відрізняють їх від конкурентів.

Нестабільна економіка, інфляція, невисокі зарплатні та соціальні виплати — все це створює невпевненість у завтрашньому дні. Чимало українців змушені брати мікрокредит у разі непередбачених ситуацій. Значна частина таких людей обирає своїм кредитором «Дінеро». Чому?

Процентна ставка

Головний та найвідоміший плюс цієї МФК. Позичальник-новачок може отримати суму до 10 тисяч гривень включно на термін до 30 днів, не заплативши ні копійки відсотків. Це практично унікальний випадок на ринку Інтернет-кредитування в Україні.

У разі другої та наступних позик відсотки можна розрахувати на онлайн-калькуляторі на головній сторінці сайту (в діапазоні 1,12%–0,65% для 10 000 грн). Підсумкова сума до оплати буде залежати від розміру позики та терміну її видачі. Наприклад, взявши 5000 гривень на 14 днів, доведеться повернути 5595.

Оперативність видачі кредитів

У «Дінеро» з повагою ставляться до часу людей, які звернулися за фінансовою допомогою, і розуміють, що іноді просто немає можливості довго чекати або збирати купу документів. Тому кредит у цій організації можна оформити буквально за 10–15 хвилин. Все, що для цього знадобиться — вік від 18 років, відсутність серйозних прострочень в інших МФО, паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта і доступ в Інтернет. Отримати позику онлайн можна в будь-якій точці України, ні в які відділення йти не потрібно. Застава та поручителі також не знадобляться.

Варто відзначити, що постійні клієнти, які беруть гроші через особистий кабінет на сайті «Дінеро», отримують кошти ще швидше — протягом декількох хвилин.

Інші переваги

Dinero надає можливість дострокового погашення заборгованості або її пролонгації. Другий варіант, до речі, доступний необмежену кількість разів і можливий навіть для першої безпроцентної позики. Де-факто виходить можливість довгострокового кредитування.

Крім того, компанія працює в режимі 24/7 без єдиного вихідного, так що українець, який вимагає термінової фінансової допомоги, може звернутись сюди у будь-який момент.

Недоліки

Разом зі значною кількістю переваг відгуки клієнтів про «Дінеро» вказують і на деякі істотні мінуси компанії. Розберемо їх докладніше.

  • Фіксовані терміни надання кредиту. Більшість МФК дають можливість самому вибирати термін. Це може бути тиждень, 10 днів, 12, 23 — будь-яка кількість в діапазоні від мінімальної (припустимо, 5 днів) до максимально допустимої (найчастіше — місяць або два). У Dinero ж видають гроші тільки на 7, 14 або 30 днів. Аналогічна ситуація і з пролонгацією. Причому залежно від тривалості продовження збільшується й відсоток. Отже, за тиждень продовження доведеться заплатити 7,5%, за два — 11,5%, а місяць буде «коштувати» аж 18,9%.

Вимога надання фото з паспортом у руках. Чимало МФК просять тільки серію та номер цього документа, так що подібна вимога від Dinero нечасто зустрічається з натхненням.

Повернутися до списку МФО