Мікрофінансова компанія КредітАП (CreditUP): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія КредітАП (CreditUP): відгуки клієнтів і умови кредитування

Онлайн-кредити, на відміну від банківських продуктів, дозволяють отримати гроші протягом декількох хвилин. Водночас вам не доведеться підлаштовуватися під графік роботи офісу, змінювати звичний режим дня, витрачати час на поїздки містом і виснажливо очікувати на свою чергу до менеджера.

Як відомо, експрес-кредит супроводжується нарахуванням досить високої процентної ставки, тому необдумане рішення при виборі кредитора може призвести до значної переплати. У той же час фінансовий ринок України перенасичений кредитними пропозиціями, тому кожна компанія прагне залучити клієнтів різними бонусами, знижками, акційними програмами, завдяки чому можна отримати значну економію. Проаналізувавши пропозиції кількох МФО, Ви неодмінно помітите сильну різницю в розмірі процентної ставки.

Для оформлення позики в мікрофінансовій організації CreditUP позичальникам не знадобляться численні довідки про розмір одержуваного доходу, записи в трудовій книжці, поручителі та інші звичні атрибути, які потрібні для отримання кредиту в банку. Вам треба лише в будь-який зручний час зайти на сайт компанії, заповнити невелику анкету, дочекатися підтвердження заявки, і вже через 8 хвилин на банківську карту надійде потрібна сума.

Корисні подробиці про кредитну програму

Навіть якщо Ви ніколи раніше не користувалися послугами мікрокредитування, без особливих проблем розберетеся в зручному й зрозумілому інтерфейсі сайту. Відвідувачам онлайн-сервісу одразу ж пропонується скористатися спеціальним калькулятором для розрахунку точної вартості кредиту, яка залежить від обраної суми й терміну повернення отриманих коштів. За допомогою повзунків слід встановити потрібні значення, і система сама розрахує суму до повернення з урахуванням процентної ставки.

Крім того, використання калькулятора дозволяє відразу дізнатися мінімальну й максимальну суму кредиту — від 500 до 8000 гривень, а також період, в межах якого клієнт повинен повернути борг — від 3 до 30 днів. А якщо обставини завадять вчасно розплатитися з кредитором, компанія дасть можливість пролонгації позики.

Звісно, перш ніж заповнювати заявку, слід пересвідчитись, що Ви відповідаєте нечисленним вимогам компанії «Кредіт АП», а саме: досягли 18-річного віку, є громадянином України, маєте паспорт, ідентифікаційний код, карту будь-якого українського банку, електронну поштову адресу та мобільний телефон. Якщо із зазначеними вимоги все гаразд, ваші дані пройдуть швидку скорингову перевірку і, після підписання договору з допомогою спеціального коду, на карту будуть перераховані кредитні кошти.

Особливості кредитування в CreditUP

В умовах високої конкуренції кожна мікрофінансова організація розробляє власну програму видачі кредитів населенню, щоб стимулювати приплив клієнтів і надати їм найкращі умови.

Фішкою компанії «КредітАП» є бонусна система, що дозволяє зібрати певну кількість балів, які потім можна витратити на оплату відсотків. Якщо повернутися до онлайн-калькулятора, можна помітити, що, крім вартості і дати повернення кредиту, там є інформація про зараховані бали. Щоправда, ці бали опиняться на вашому рахунку тільки після своєчасного погашення боргу — таким чином компанія заохочує клієнтів проявляти фінансову відповідальність перед кредитором.

Кожен бонусний бал може бути обміняний на 1 гривню. Зібравши потрібну кількість бонусів, клієнт зможе заощадити на оплаті відсотків. Кількість одночасно зараховуваних балів залежить не від суми кредиту, а від розміру ваших витрат на його оплату. Тому при достроковій виплаті позики кількість нарахованих балів зменшується. Під час реєстрації та в день народження клієнта на його бонусний рахунок надійдуть додаткові бали як привітання від компанії Credit UP. Особистий кабінет клієнта дозволяє відстежувати загальну кількість бонусів, щоб у потрібний момент використовувати їх для погашення позики.

Акції та винагороди

Кожен з нас любить отримувати подарунки, а тому в компанії на вас чекає великий вибір акційних програм. Наприклад, оформлення кредиту за промокодом дозволяє отримати 10% знижки, а участь в численних акціях дає ще більше можливостей для економії. Наприклад, популярність отримали передсвяткові знижки, що можуть досягати 30%. А постійно активна програма «Приведи друга» дозволяє заробляти по 100 гривень за кожного нового клієнта, який прийшов на сайт за вашим унікальним промокодом і оформив кредит. Таким чином, просуваючи послуги компанії в соцмережах або на інших спеціалізованих ресурсах, можна отримувати непоганий додатковий дохід.

Повернутися до списку МФО