Мікрофінансова компанія Кредітон (CreditOn): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Кредітон (CreditOn): відгуки клієнтів і умови кредитування

Відсутність грошей ошелешує, за законом підлості, в найбільш невдалий момент. І у всіх своя історія потрапляння в безгрошів'я. Ситуація ускладнюється, коли ніде не видають кредит без офіційного працевлаштування. Втім, панікувати не варто.

Гостра потреба в коштах може виникнути у будь-кого, але далеко не всі можуть впоратися з нею самостійно. У разі форс-мажорної ситуації українці змушені звертатися за послугами до кредиторів, іноді розглядають варіант звернення до МФО «КредітОн». З'ясуємо, в чому полягають її «фірмові» переваги й недоліки.

Акції

Дана організація регулярно проводить різноманітні акції. Наприклад, на Хелловін діяла спеціальна пропозиція «Солодкі подарунки на Хелловін». Суть її полягала в розіграші (за допомогою рандомайзера) призів серед тих, хто у зазначені терміни взяв кредит або підписався на сторінку «КредітОн» у Facebook, до того ж поділившись записом і поставивши «лайк».

«Кредит карма»

Досить незвичайна і важлива послуга від CreditOn. Суть у тому, що позичальник заповнює анкету, а система видає оцінку його кредитної карми. Іншими словами, оцінює ймовірність схвалення заявки за кредитом у різних кредиторів — від банків до мікрофінансових організацій в Інтернеті. Крім того, Credit Karma дає поради щодо поліпшення кредитного рейтингу, щоб у майбутньому якомога більше кредиторів були готові піти вам назустріч.

Швидке й просте надання кредиту

Процедура отримання коштів тут максимально швидка й проста, особливо якщо брати кредит у МФО «КредітОн» через особистий кабінет, коли особисті дані вже були внесені раніше. В цьому випадку процес триватиме кілька хвилин, з нуля — до 15 хвилин.

Знадобиться:

  • Паспорт повнолітнього громадянина України;
  • Ідентифікаційний код;
  • Карта будь-якого українського банку;
  • Номер мобільного телефону;
  • Доступ в Інтернет.

У разі достовірності наданих даних ймовірність схвалення заявки досить висока, як заявляє компанія.

Користувачі, котрі залишають про компанію «КредітОн» відгуки, позитивно зазначають наступні нюанси:

  • надання послуги переказу з карти на карту. Комісія розраховується за формулою 1% від суми переказу + 5 гривень;
  • цілодобовий режим роботи. Особливо важливий плюс, враховуючи, що іноді гроші можуть знадобитися пізно вночі, коли не працюють не тільки банки й ломбарди, а й чимало інших Інтернет-кредиторів.
  • послугу з оплати рахунків, що дозволяє оплачувати Інтернет, кабельне телебачення, комунальні послуги, страхування тощо.

Недоліки

Основним недоліком позичальники називають порівняно високу процентну ставку — 1,8% на день. Отже, взявши 1000 гривень на 10 днів, віддати доведеться 1180. На головній сторінці сайту доступний онлайн-калькулятор, який розраховує підсумкову суму до сплати, залежно від розміру «тіла» позики й терміну, на який вона була видана.

Водночас будь-яких привілеїв для клієнтів-новачків не спостерігається, хоча така практика доволі часта для кредитних онлайн-організацій.

Повернутися до списку МФО