Микрофинансовая компания Crediton.org.ua (КредитОн): отзывы клиентов и условия кредитования

Мікрофінансових компанія Crediton.org.ua (Кредітон): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова організація Crediton, що працює в цілодобовому режимі, видає онлайн-позики вже через 15 хвилин після отримання заявки від клієнта. Умови кредитування передбачають оформлення кредитів у розмірі від 500 до 15000 гривень за ставкою 1,9% за кожен день користування позиковими коштами.

Для нових клієнтів максимальна сума кредиту обмежена — перша позика не може перевищувати 3600 грн. Термін дії кредитного договору обирає сам позичальник, залежно від власних фінансових можливостей. Клієнт має право використовувати будь-який з трьох варіантів погашення боргу:

  • дострокова виплата кредиту — розмір переплати за відсотками буде зменшено відповідно до кількості днів фактичного користування позикою;
  • часткове погашення боргу — відсотки нараховуватимуться лише на решту суми позики;
  • пролонгація кредиту — сплачуйте тільки відсотки за минулий період і продовжуйте кредит на 10 днів необмежену кількість разів.

На сайті crediton.org.ua можна оформити кредит онлайн цілодобово, без застави, поручителів і довідок про доходи. Для зниження розміру переплати можна використовувати промокод, у цьому випадку компанія надасть 50 гривень на сплату кредиту. Компанія «Кредітон» пропонує клієнтам й інші акції, наприклад, участь у програмі лояльності дозволяє отримати 100 бонусних балів за кожного друга, який оформив кредит за вашим реферальним посиланням. Водночас ваш друг, як новий клієнт, теж отримає 50 бонусних балів. Ці бонуси можна використовувати для оплати кредиту по курсу 1 бал = 1 гривня.

Керувати кредитами зручно через особистий кабінет. Тут можна освіжити в пам'яті суму заборгованості, сплатити борг, заповнити нову заявку на кредит. Для входу в особистий кабінет потрібно ввести номер мобільного телефону й пароль, вказаний під час реєстрації.

Відгуки клієнтів підтверджують високий рівень обслуговування — кредити видаються швидко, без зайвих питань, з високим відсотком схвалення. Крім того, позичальники відзначають кваліфікацію служби підтримки, мінімальні витрати часу на оформлення заявки, швидкий переказ грошей на карту. Контакти та юридична адреса компанії подані на сайті, що допомагає легко отримувати потрібну інформацію.

До недоліків цього сервісу можна віднести хіба що відсутність кредитного калькулятора, що не дає змоги провести попередній розрахунок повної вартості кредиту.

Повернутися до списку МФО