Мікрофінансова компанія КредітКасса (CreditKasa): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія КредітКасса (CreditKasa): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансові організації дають можливість оперативного кредитування населення, не вимагаючи при цьому збору великої кількості документів. Відсутність необхідності надавати довідки з місця роботи і підтверджувати свою платоспроможність дозволяє використовувати такі позики для пенсіонерів та студентів, осіб без офіційного працевлаштування та інших категорій громадян, яким з різних причин недоступні банківські кредитні продукти. А оформлення кредитів в режимі онлайн дозволяє отримувати своєчасну грошову допомогу в будь-який час доби, що стало ще однією незаперечною перевагою мікрокредитування.

МФО CreditKasa представлена на вітчизняному фінансовому ринку з 2013 року. Спеціалізується на наданні швидких позик на банківську карту клієнта. За весь час діяльності закріпила за собою статус надійного, стабільного кредитора, через що «Кредит каса» має постійний попит серед населення.

Кредитор сформував досить лояльні вимоги до заявки і помірне нарахування процентної ставки. Кожен користувач сервісу може отримати швидку технічну підтримку.

Процентні ставки

При оформленні позики в мікрофінансовій організації слід розуміти, що без нарахування процентних ставок не обійтися. Згідно актуальних даних кредитора, для постійних клієнтів діють єдині умови — 2% щоденних нарахувань.

Показово, що для нових позичальників сервіс пропонує процентну ставку в розмірі 0,01%. Єдиним обмеженням для отримання такої вигідної пропозиції є, відповідно, наявність у минулому кредитної взаємодії з компанією ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС».

Ліміт для нових позичальників — від 400 до 10 000 гривень. Разом з тим діє програма лояльності, тому для постійних клієнтів допустимий ліміт поступово збільшується.

Для ознайомлення із запропонованими умовами на офіційному сайті кредитора розміщений спеціальний калькулятор, який здійснює автоматичний розрахунок підсумкової суми переплати на підставі розміру і термінів кредитування.

Кому доступний?

Послуги доступні всім українцям, які відповідають наступним вимогам:

 • вік позичальника — від 18 до 60 років;
 • є чинний паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер;
 • є персональна карта одного з банків України;
 • є мобільний телефон, електронна пошта і доступ до мережі Інтернет.

Особливості компанії

Серед переваг сервісу «Кредит каса» відгуки клієнтів виділяють такі:

 • можна отримати позику без офіційного працевлаштування;
 • оформлення заявки може здійснюватися у вихідні та свята;
 • у разі потреби можна реструктурувати борг;
 • особисті дані користувачів надійно захищаються.

До недоліків відноситься різке ускладнення умов для боржників і стрімке зростання боргу, а також некоректні способи стягнення заборгованості.

Ліцензія

Сервіс працює в рамках чинного національного законодавства. Кредитор має всі реєстраційні та дозвільні документи, що дозволяють йому вести фінансову діяльність і надавати послуги населенню.

Оформлення та погашення

Мікрофінансова організація CreditKasa пропонує спрощену систему подачі заявки. Так, щоб оформити позику, потрібно лише:

 • відвідати офіційний сайт https://creditkasa.com.ua;
 • заповнити запропоновану заявку;
 • прикріпити відсканований паспорт та ідентифікаційний номер;
 • дочекатися дзвінка фахівця компанії та відповісти на його запитання;
 • вказати номер банківської карти.

Після цього відбувається зарахування коштів. Зазвичай вся процедура оформлення договору займає не більше 20 хвилин.

Погашення можна здійснювати різними способами, до них належить:

 • оплата банківською картою через особистий кабінет;
 • внесення коштів через термінали самообслуговування;
 • банківський переказ на реквізити компанії.

Основний інструмент позичальника «Кредит каса» — особистий кабінет. В разі необхідності тут можна пролонгувати терміни кредитування, оплачувати частинами або передчасно. Правила МФО дозволяють це робити без додаткових внесків, штрафів та пені.

Контакти

При потребі позичальник може зв'язатися з представниками кредитора за телефонами або електронною поштою, вказаною на сайті. Співробітники технічної підтримки оперативно та змістовно дадуть відповідь на будь-які запитання, пов'язані з послугами сервісу.

Повернутися до списку МФО