Микрофинансовая компания Кредит Кэш (Credit Cash): отзывы клиентов и условия кредитования

Мікрофінансових компанія Кредит Кеш (Credit Cash): відгуки клієнтів і умови кредитування

Онлайн-ресурс Credit Cash, будучи офіційним представником фінансових організацій «ПУМБ», «Альфа-Банк», «Ідея Банк» і «Банк Кредит Дніпро», сприяє в отриманні банківських кредитів.

На сайті creditcash.com.ua можна заповнити заявку, де разом з паспортними даними та контактною інформацією потрібно зазначити бажану суму в межах від 1000 до 100000 гривень, термін кредитування (від 6 до 60 місяців) і місто, в якому Ви плануєте отримувати гроші.

Отримати мікрокредит онлайн у компанії «КредитКеш» неможливо, зате за допомогою цього сервісу можна добитися схвалення за заявкою на банківський кредит. Умови кредитування в кожному банку відрізняються, і компанія підбере для своїх клієнтів оптимальні пропозиції, враховуючи бажані терміни й суми кредиту, а також максимальну відповідність даних і можливостей клієнта конкретним кредитним програмам.

Загалом вимоги до позичальників зводяться до вікових обмежень (від 21 до 69 років), до наявності українського громадянства, а також до необхідності надання довідки про доходи за останні 6 місяців. Щоправда, останню умову потрібно виконати лише в тому разі, якщо сума позики перевищує 40000 гривень.

Компанія передає ваші контакти та інші відомості банку, який повідомить вам про своє рішення щодо видачі позики. За умови позитивної відповіді Ви зможете забрати готівку в одному з банківських відділень, розташованих у вашому місті. Уточнити будь-яку інформацію за кредитом можна не лише у відділенні, а й на сайтах зазначених банків. Здійснити вхід в особистий кабінет банку допоможе логін і надійний пароль, введений під час реєстрації.

Відгуки клієнтів цього сервісу дозволяють переконатися в актуальності надання послуг такого типу. Надсилання онлайн-заявок одночасно в декілька банків підвищує шанси позичальника на отримання потрібної суми. Credit Cash заявляє про ймовірність схвалення заявки 95% і обіцяє, що клієнт отримає відповідь від кредитора всього через 60 хвилин після відправлення заявки.

До недоліків цього сервісу і банківського кредитування загалом можна віднести відсутність можливостей для зниження процентної ставки. У банках зазвичай не проводяться акції, відсутня програма лояльності та можливість використання промокоду.

Якщо у клієнтів Credit Cash залишаються питання, вони можуть отримати безкоштовну консультацію, вказавши в спеціальному полі своє ім'я та адресу електронної пошти.

Повернутися до списку МФО