Микрофинансовая компания Кредит Кафе (Credit Cafe): отзывы клиентов и условия кредитования

Мікрофінансових компанія Кредит Кафе (Credit Cafe): відгуки клієнтів і умови кредитування

Сайт creditcafe.com.ua створений не для отримання онлайн-позик, а для інформування потенційних клієнтів про можливості компанії Credit Cafe, а також для заповнення онлайн-заявки на отримання кредитних коштів. Ця компанія надає фінансову допомогу лише готівкою, для чого потрібно звернутися в одне з відділень, адреси яких також можна дізнатися на сайті (як і контакти служби підтримки, що працює щодня з 8 ранку до 10 вечора).

Щоб стати власником кредиту, вам потрібно зайти в найближче відділення, захопивши з собою паспорт та ідентифікаційний код. Поки менеджер оформлюватиме договір, Ви зможете випити чашечку кави — така безкоштовна послуга передбачена для кожного позичальника. Після перевірки зазначених відомостей і підписання всіх документів вам буде передана готівка. Якщо Ви заздалегідь заповнили онлайн-заявку і отримали за нею схвальне рішення, вам залишиться тільки зайти у відділення, щоб підписати договір і забрати замовлену суму.

До своїх клієнтів «Кредит Кафе» висуває досить суворі вимоги — позичальникові повинно бути від 18 до 70 років, він повинен мати постійну роботу і стабільний дохід, а отримувати кредити онлайн з поганою кредитною історією тут досить проблематично. Відгуки клієнтів переконують нас, що працювати з таким кредитором зручно й вигідно, однак деякі недоліки сайту компанії заважають повірити в ці твердження.

Почнемо з того, що на сайті відсутні умови кредитування — клієнт отримує інформацію про максимальну суму кредиту 5000 гривень, але не побачить ні можливих термінів кредитування, ні розміру процентної ставки. Упущенням компанії можна вважати і відсутність програми лояльності, яка могла б допомогти в залученні клієнтів. Тут немає ніяких інших акцій або знижок, відсутній також промокод, який зазвичай допомагає отримати кредит за зниженою ставкою.

Відповідно, не варто шукати і вхід у особистий кабінет. Оскільки всі операції з оформлення позики проходять в офісах, у віртуальному «відділенні» клієнт не отримає кредитних послуг. Хоча на сайті можна не тільки заповнити онлайн-заявку, а й перевірити залишок заборгованості — це єдині онлайн-послуги, які надає кредитор своїм клієнтам. А оскільки компанія практично не займається онлайн-кредитуванням, то й набір функцій, звичний для інших МФО, у неї відсутній, зокрема, немає онлайн-калькулятора.

Повернутися до списку МФО