Мікрофінансова компанія Кредіт365 (Credit365): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Кредіт365 (Credit365): відгуки клієнтів і умови кредитування

Бракує коштів на повсякденні потреби - основна причина оформлення мікрокредитів. Така форма кредитування є кращою альтернативою банківським позикам, оскільки дозволяє взяти невелику суму грошей на короткий термін - від декількох днів до декількох тижнів. Позика під заставу, яку можна отримати в ломбарді, також програє мікрокредитам, так як вимагає витрат часу і зміни звичного режиму дня для відвідування офісу. Тому онлайн-кредити без відсотків, які можна оформити в будь-який час доби, не виходячи з дому, користуються безумовною популярністю у населення.

Мікрофінансова організація «Кредит 365» працює на ринку України з 2013 року. Пропонуючи свої послуги з оформлення швидких позик для населення, вона активно розвивається та невпинно вдосконалює свій сервіс. Показово, що «Credit365» входить до переліку лідерів вітчизняного фінансового ринку за обсягом клієнтської бази. При цьому відгуки про кредитора здебільшого позитивні.

Процентні ставки

Жодна фінансова організація не видає гроші без нарахування процентної ставки. Не є винятком і ця контора. «Кредит365» пропонує своїм клієнтам одну з найнижчих відсоткових ставок по Україні — від 0,7% на день. При цьому слід враховувати, що новачки можуть взяти від 500 до 5000 гривень на термін від 7 до 30 днів. Постійні клієнти мають привілеї — їм дозволяється брати до 20 000 гривень. Це досить багато, оскільки українські МФО часто обмежуються десятьма тисячами.

Для зручності попереднього розрахунку підсумкової суми до оплати мікрофінансова організація розмістила на своєму сайті кредитний калькулятор, який проводить автоматичний розрахунок на основі обраного терміну й суми. Приємним бонусом для користувачів-новачків є те, що всі нові позичальники компанії отримують знижку в розмірі 30% на перше звернення. При цьому збільшення термінів кредитування підвищує і рівень знижки — аж до 47%.

Кому доступний?

Компанія висуває шаблонні вимоги до своїх клієнтів. Для отримання грошей тут досить мати:

 • вік понад 18 років;
 • паспорт громадянина України;
 • активну персональну банківську карту;
 • мобільний телефон;
 • доступ до мережі Інтернет.

Особливості

Ця компанія, як і багато інших, має свої особливості, зумовлені характерними перевагами й недоліками. Ціле розмаїття таких має «Кредит 365», відгуки про який дозволяють зробити висновок щодо якості послуг.

До числа переваг сервісу відноситься:

 • низька процентна ставка — від 0,7% щодня, що набагато нижче, ніж у конкурентів;
 • висока швидкість розгляду заявок — зазвичай гроші зараховуються на карту вже через 15 хвилин після оформлення заявки;
 • повна відсутність бюрократичної тяганини — нема необхідності в пошуку поручителів, застав і зборі численних довідок;
 • абсолютна прозорість — розмір суми до оплати визначається вже на першому етапі оформлення позики, в подальшому не стягуються ніякі комісії;
 • зручність — зробити все можна, не виходячи з дому;
 • можливість отримання відстрочки і дострокового погашення — немає ніяких штрафів і пені, кредитна історія не змінюється;
 • доступність — МФО працює 7 днів на тиждень без перерв.

Недоліком є складність отримання позики для людей з зіпсованою кредитною історією. А крім того, варто відзначити відсутність фіксованої процентної ставки, через що кожен раз доводиться перераховувати підсумкову переплату і треба бути максимально уважним до цифр.

Ліцензія

«Кредит365» працює в рамках чинного законодавства, має дозвільну ліцензію на ведення фінансової діяльності.

Оформлення й погашення кредиту

Щоб отримати позику на офіційному сайті кредитора, потрібно вказати бажані терміни й розміри кредиту. Після цього буде запропонована форма для заповнення анкети. Потім клієнт повинен підтвердити згоду з наданими умовами.

На розгляд заявки зазвичай відходить не більше 10–15 хвилин. У разі позитивного рішення гроші відразу зараховуються на банківську карту позичальника.

Для погашення позики запропоновано декілька зручних способів:

 • через сайт «Кредит 365» (особистий кабінет);
 • за допомогою програми EasyPay або Інтернет-банкінгу;
 • через термінали самообслуговування;
 • банківським переказом на реквізити мікрофінансової організації.

Контакти

Зв'язатися з представниками кредитора досить просто й зручно — для цього компанія розмістила на своєму офіційному сайті контактний телефон. За потреби на сайті можна замовити швидкий зворотний дзвінок від фахівців технічної підтримки.

Повернутися до списку МФО