Мікрофінансова компанія Центрокредіт (Centro.credit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Центрокредіт (Centro.credit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Відбувся форс-мажор, а грошей немає? Можна звернутися в банк або взяти кредит від приватної особи на не самих вигідних умовах, а можна звернутися в МФО Centro.credit, де без застав і поручителів, а також зайвої бюрократичної метушні видають кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією за лічені хвилини. Це найпростіший спосіб вирішення проблеми.

Дана МФО впевнено посіла свою позицію на українському ринку мікропозик, що видаються через Інтернет-мережу. Досить велика кількість людей надала і продовжує надавати свою перевагу саме цій організації. Почитавши відгуки клієнтів про «Центрокредит», можна виокремити її основні, на думку українців, чесноти.

0,01% для першого кредиту

В принципі, клієнтам-новачкам позика надається майже безкоштовно, адже таку процентну ставку, як 0,01%, взагалі складно помітити. За допомогою онлайн-калькулятора на головній сторінці сайту можна розрахувати суму, яку слід буде виплатити після закінчення терміну кредитного договору. Наприклад, взявши 2000 гривень на 10 днів, позичальник повинен буде сплатити 2002 гривні. На цій угоді «Центрокредит» заробить лише 2 гривні. Але вже на другий раз заплатити доведеться набагато більше, про що — дещо нижче.

На карту або готівка — вільний вибір

Якщо позичальникові з якоїсь причини не підходить отримання коштів онлайн, він завжди може звернутися в одне з численних відділень компанії (список з адресами можна знайти на її офіційному сайті).

Мінімальні вимоги

Для отримання кредиту на суму від 500 до 15000 гривень знадобляться тільки паспорт та ідентифікаційний код (верифікація карти і вхід в особистий кабінет на сайті «Центрокредит» — у разі онлайн-кредитування).

Вимоги до тих, хто звертається за мікропозикою:

  • Громадянство України;
  • Вік від 18 до 70 років;
  • Відсутність серйозних прострочень в кредитній історії.

Статистика свідчить сама за себе: з усіх поданих заявок майже 85% були схвалені (за версією самої компанії).

МФО «Центро.кредит» також пропонує можливість взяти в борг суму, що перевищує 15000 гривень, під заставу. Зазвичай такі організації в принципі не видають настільки великі позики (тому в їхніх назвах і присутня приставка «мікро»), але цей сервіс ставить своїм завданням задовольняти й більш масштабні запити українців.

Погашення та пролонгація

«Centro.credit» надає такі варіанти погашення заборгованості:

  • Банківською карткою через акаунт на сайті;
  • За допомогою платіжного терміналу;
  • Готівкою через відділення організації;
  • Через банківський переказ.

Ця МФО пропонує унікальні умови пролонгації. По-перше, її кількість не обмежена. По-друге, програма лояльності (діє для постійних клієнтів) знижує процентну ставку під час кожної нової пролонгації на 0,01%. Щоб скористатися цією умовою, треба тільки погасити відсотки, що вже «набігли», без оплати «тіла» кредиту. Способи їх погашення — такі ж, як і варіанти виплати за всіма кредитами, описувані вище.

Недоліки

Серед значної низки плюсів позичальники знайшли й мінуси. Головним і, мабуть, єдиним з істотних мінусів є відносно висока фіксована процентна ставка — 1,9% на день.

Повернутися до списку МФО