Мікрофінансова компанія КетКредіт (CatCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія КетКредіт (CatCredit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Щоб відсутність готівки у гаманці ніяк не позначилася на якості вашого життя, слід знайти підходящу мікрофінансову організацію, яка зможе запропонувати оптимальні умови позики.

Звичайно, якщо потрібен мікрокредит під низький відсоток, є сенс піти в банк. Але там нікого не хвилює, що вашій кішечці нічим харчуватися вже сьогодні. Та й нічого страшного в МФО-шних відсотках немає, адже за короткий термін переплати накапає, що називається, «кіт наплакав».

Наприклад, компанія CatCredit, що обслуговує клієнтів у режимі онлайн, зможе перерахувати кредитні кошти на вашу карту протягом 15 хвилин — саме такий період потрібен скоринговій системі для перевірки справжності інформації про клієнта. Водночас Ви будете позбавлені від збору непотрібних документів, від пошуку поручителів, від питань про цілі кредитування.

Комфортні кото-позики від CatCredit

Планування власного бюджету не завжди дає потрібний результат, оскільки існує чимало факторів, вплинути на які звичайній людині неможливо. Затримка зарплати, непередбачені хвороби, несправність побутової техніки, потреба в придбанні сезонного взуття та одягу — будь-яка випадковість здатна зруйнувати ретельно складені плани, особливо за умови невеликого доходу. У таких ситуаціях доволі складно обійтися від додаткової фінансової підтримки, і послуги МФО «КетКредіт» допоможуть бути готовим до зустрічі з будь-якими життєвими неприємностями.

На відміну від банківських кредитів, отримання мікропозик не пов'язане з довгим очікуванням або можливістю відмови — практично будь-який громадянин України віком від 18 до 60 років може оформити онлайн-кредит, не виходячи з дому. Для цього треба заповнити заявку на сайті, вказавши паспортні дані, контактну інформацію, реквізити банківської карти і необхідну суму.

Більше ніяких відомостей про себе клієнтові надавати не доведеться — не потрібні ні довідки з місця роботи, ні довідки про розмір доходу або склад сім'ї.

Для позичальників розроблена наступна кредитна програма:

  • першу позику можна отримати в розмірі від 500 до 3 тисяч гривень, а в подальшому кредитний ліміт зростає до 15000 гривень;
  • відсоткова ставка становить 1,9% на день або 693,5% на рік;
  • максимальний термін дії кредитного договору становить 65 днів, але за потреби позичальник має можливість скористатися функцією пролонгації, сплачуючи тільки відсотки за кожні 10 днів.

Якщо ж людина не змогла виплатити кредитні кошти в зазначений термін і не продовжила кредитний договір, компанія застосовує штрафні санкції — додатковий 1% від суми боргу нараховується щодня до моменту повного погашення боргу.

До уваги користувачів «КетКредіт» — особистий кабінет, функціонал якого розрахований на те, щоб клієнт не забув про дату повернення грошей, а також мав можливість перевести потрібну суму на рахунок компанії прямо з карти без сплати комісійних. Також безпосередньо в персональному кабінеті можна залишати заявку на отримання наступної позики.

Відгуки

Нерідко трапляється так, що офіційна інформація про діяльність кредитора не відповідає реальним умовам. Але у випадку з кредитором «КетКредіт» відгуки клієнтів дозволяють стверджувати, що його умови надання кредиту мають хороший попит серед населення. В Інтернеті можна знайти чимало схвальних відгуків, особливо таких, що наголошують на оперативності видачі грошей, зручній роботі з сайтом, швидкій відповіді служби клієнтської підтримки.

Звісно, трапляються й протилежні думки — одних клієнтів не влаштовують розміри вартості кредиту, іншим довелося чекати грошей значно довше заявлених 15 хвилин, треті скаржаться на настирливість працівників МФО, які надто завзято вимагають повернути прострочений кредит.

Повернутися до списку МФО