Мікрофінансова компанія Кешпоінт (Cashpoint): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Кешпоінт (Cashpoint): відгуки клієнтів і умови кредитування

Якщо Ви ніколи не користувалися послугами мікрокредитування, настав час дізнатися всі нюанси про отримання грошей в МФО. Кредити, що видаються в режимі онлайн, давно завоювали популярність у всьому світі, оскільки тільки з їх допомогою можна майже миттєво вирішити свої фінансові труднощі. Експрес-позика - зручна і корисна послуга, скористатися якою можна в будь-який час доби через будь-який цифровий пристрій з виходом в Інтернет. Однак слід заздалегідь визначити компанію зі зрозумілими і вигідними умовами кредиту.

Мікрофінансова організація Cashpoint спеціалізується на наданні послуг кредитування населенню України. Компанія активно працює з 2011 року. За ці роки сервіс набув посиленого розвитку, великого поширення, і на цей час вже має офісні представництва у багатьох містах країни. Незмінно поліпшується і якість послуг. Клієнти цієї організації дають їй здебільшого позитивну оцінку, через що попит на послуги компанії не знижується.

МФО «Кеш поінт» дозволяє оформити позику на термін від 3 до 15 днів, у розмірі від 200 до 20 000 гривень (новим клієнтам — до 5 000).

Cashpoint: кредит і відсоткові ставки

Кожен кредит, незалежно від того, видається він готівкою чи переказом на персональну банківську карту, супроводжується відсотковою ставкою. Банки працюють за схемою нарахування щомісячних відсотків, а в «Кеш Поінт», як і в інших мікрофінансових організаціях, кінцева сума до оплати залежить від кожного дня користування позикою.

При обраній сумі в 5000 гривень ця компанія пропонує кредитування під 1,86–1,93% щодня для нових клієнтів, і від 10% (напрочуд величезний відсоток) до 3% постійним, а точна цифра залежить від терміну позики (3, 7 чи 15 днів). За цим критерієм сервіс — один з найбільш невигідних по країні.

Кому доступний в «Кеш поінт» кредит?

Для оформлення кредитної позики в «Кеш поінт» клієнт повинен відповідати низці простих вимог:

 • мати стабільні доходи;
 • мати ідентифікаційний номер і паспорт громадянина України;
 • мати мобільний телефон.

Показово, що «Cashpoint» має у своєму розпорядженні мережу офісів по всій країні, тому заявку можна подати не тільки в Інтернеті, через особистий кабінет Кеш поінт, але й у відділенні компанії.

Особливості сервісу

До основних конкурентних переваг компанії слід віднести можливості:

 • дострокового погашення позики без додаткових комісійних зборів та пені;
 • оформлення позики або через Інтернет, або особисто у відділенні організації;
 • отримання віддаленої технічної підтримки від співробітників компанії (за телефоном чи за допомогою електронної пошти);
 • оформлення безвідсоткової позики на 5 днів для нових клієнтів (кредитні канікули);
 • погашення боргу одним із 4 зручних способів;
 • отримання позики без збору документів і довідок.

Серед недоліків «Кеш поінт» відгуки клієнтів особливо виділяють:

 • надмірну відсоткову ставку для постійних клієнтів;
 • багаторазове збільшення відсоткової ставки у разі прострочення платежів.

Ліцензія

Компанія «Кешпоінт» має всі реєстраційні та дозвільні документи, що підтверджують право на ведення фінансово-кредитної діяльності. На офіційному сайті розміщені: фінансова звітність, правила кредитування, 3 типових форми договору.

Оформлення та погашення кредиту

Процедура оформлення кредиту зведена до найпростіших операцій. При подачі заявки в офісі компанії всі дії виконуються менеджером після надання особистої інформації. А у разі оформлення позики за допомогою Інтернету слід:

1)      зайти на офіційний сайт МФО;

2)      у запропонованому онлайн-калькуляторі вказати суму й терміни позики;

3)      заповнити форму заявки, зазначивши особисті дані, активний номер телефону, електронну пошту, ідентифікаційний номер. Після цього відбувається перевірка телефону за допомогою коду;

4)      вказати інформацію про себе та місце роботи, контакти близьких людей;

5)      очікувати на рішення системи. На розгляд заявки може відійти до 30 хвилин.

Клієнту пропонується декілька способів погашення позики:

 • за допомогою EasyPay;
 • мобільними грошима;
 • в офісі компанії;
 • за допомогою терміналу самообслуговування.

Контакти

Зв'язатися зі співробітниками компанії можна за допомогою електронної пошти чи мобільного телефону, зазначеного на сайті. Крім того, клієнт може звернутися в одне з офіційних представництв компанії у своєму місті, адреси яких можна знайти на карті, що розміщена на головній сторінці сайту МФО.

Повернутися до списку МФО