Мікрофінансова компанія Кешмі (Cashme): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Кешмі (Cashme): відгуки клієнтів і умови кредитування

Позапланові витрати на відпустку і подорожі, потреба в великих придбаннях, наближення святкових дат — існує чимало причин, через які сімейний бюджет тріщить, так би мовити, по швах, а ощадливість і планування відступають під натиском нестримного марнотратства. І в один прекрасний момент в гаманці залишаються тільки дзвінкі монети, а банківська карта стає звичайним шматком пластика, не здатним допомогти у справі по вилученню грошей з банкомату.

Чимало людей у такій ситуації починають панікувати, обдзвонювати друзів і родичів із надією позичити хоч якусь суму, але нерідко отримують закономірну відмову у задоволенні своїх матеріальних амбіцій.

Інша справа — клієнти компанії Cashme. При виникненні фінансових труднощів вони не метушаться і не обтяжують своїх знайомих проханнями про допомогу, оскільки знають, де дістати грошей на невідкладні потреби, і вміло використовують всі переваги цього сервісу. Вони прекрасно знають, як взяти позику за годину, і активно застосовують це знання для вирішення будь-яких невідкладних проблем. Відпустка або лікування, поломка побутової техніки або необхідність придбання сезонного взуття - в будь-якій ситуації клієнти цього сервісу зможуть оперативно отримати потрібну грошову суму, не залишаючи своєї затишної квартири. Які ж пропозиції компанії роблять її такою привабливою для позичальника? Про це - далі.

Секрет популярності компанії Cashme

У компанії Cashme кредит оформляється в онлайн-режимі, що дозволяє отримати доступ до кредитних коштів цілодобово. І для цього не потрібно відповідати якимось особливим вимогам — досить бути повнолітнім і мати українське громадянство. Програма лояльності створена з таким розрахунком, щоб заохочувати постійних клієнтів до тривалої співпраці — поетапне підвищення кредитного ліміту дозволяє лише за п'ять кроків наблизитись до максимально можливої суми в 10000 гривень.

Розмір першої позики в «Кешмі» виглядає дещо скромнішим — новачки можуть взяти не більше 2 тисяч гривень, проте наступні кредити дозволять підкорювати нові фінансові вершини, «висота» яких становить 3000, 4500, 6750 і, нарешті, 10000 грн. При цьому термін кредитування може варіюватися від 7 до 30 днів, а «розумний» калькулятор сам розрахує суму до повернення з урахуванням фіксованої процентної ставки 1,75% на день (середній показник на ринку).

Крім того, у компанії «Кешмі» кредит не обов'язково повертати в зазначений термін — якщо фінансові обставини не дозволяють повернути борг вчасно, скористайтесь пролонгацією кредиту. Активація цієї послуги вбереже вас від нарахування пені й дозволить зберегти свою кредитну репутацію.

Об'єктивна оцінка сервісу

На жаль, мікрофінансова організація «Кеш мі» не балує своїх клієнтів акціями, знижками та іншими бонусами, які могли б допомогти в економному витрачанні коштів на оплату кредиту. Однак легке оформлення та миттєвий переказ кредитних коштів на карту можна віднести до безперечних переваг «Кешмі». Особистий кабінет, доступний для користувача після реєстрації, володіє багатьма корисними функціями. Наприклад, тут можна змінити особисті дані, отримувати сповіщення від компанії, уточнити стан свого рахунку, продовжити дію кредиту або оформити нову позику.

Щоб отримати більше об'єктивної інформації, слід поцікавитися думкою самих клієнтів «Кешмі». Відгуки в Інтернеті свідчать, що компанія доброзичливо налаштована до своїх користувачів, і навіть недосконала кредитна історія не завжди заважає видачі мікропозики.

Повернутися до списку МФО