Мікрофінансова компанія Кешінскій (Cashinsky): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Кешінскій (Cashinsky): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова організація Cashinsky пропонує швидке отримання онлайн-позик, котрі допомагають жителям України справлятися з найбільш нагальними проблемами. Як і в інших МФО, що видають Інтернет-кредити, в цій компанії оформлення заявки проводиться шляхом заповнення спеціальної форми на сайті, а при схваленні кредиту гроші відразу ж переводяться на банківську карту.

Така форма кредитування особливо зручна для тих, у кого виникають складнощі при зверненні в банк. Відсутність офіційного місця роботи, низький рівень доходу, погана кредитна історія - всі ці фактори не завадять скористатися послугами МФО, які нададуть кредит для студентів, пенсіонерів, домогосподарок та інші які потребують допомоги. А цілодобова можливість отримання грошей і зовсім перетворює мікропозики в зручний інструмент для розв'язання різноманітних проблем.

Інтерфейс сайту барвисто оформлений і дуже зручний навіть для новачків — розрахувати суму боргу з урахуванням відсотків допоможе спеціальний калькулятор. Для створення аккаунту потрібно лише ввести адресу електронної пошти і придумати надійний пароль, після чого клієнт відразу отримує доступ до особистого кабінету і може розпочати оформлення заявки.

Після перевірки даних і верифікації банківської карти гроші надійдуть в ваше розпорядження протягом декількох хвилин. В середньому процес оформлення кредиту займає близько 14 хвилин, що є досить хорошим показником на тлі інших кредиторів.

Економні кредити від «Кешинського»

«Кешинський» вирізняється низькою вимогливістю до клієнтів — взяти тут мікропозику може будь-який громадянин нашої країни, якому на момент оформлення заявки виповнилося 18 років. Додаткова умова — наявність карти будь-якого українського банку, причому не важливо якої саме, кредитної чи зарплатної. Для отримання грошей не потрібно мати довідок з місця роботи або шукати поручителів — досить зазначити паспортні дані та ідентифікаційний номер.

Перша позика видається в розмірі від 800 до 3000 гривень на термін від 5 до 30 днів, а вартість цієї послуги становить 1,72% на добу. Наприклад, при оформленні однієї тисячі гривень на 10 днів клієнт повинен буде повернути борг у розмірі 1171,9 грн. Для постійних клієнтів є більш вигідні пропозиції — підвищення кредитного ліміту до 10000 грн і 50% знижки на оплату мікропозики. Крім того, відповідальні клієнти, які своєчасно повертають кредитні кошти, можуть розраховувати на прискорення термінів обробки заявки, оскільки їхні дані вже є у системі й не вимагають додаткової перевірки.

Повернути гроші можна через сайт «Кешинський» — особистий кабінет користувача оснащений такою функцією. Крім того, для повернення кредиту можна скористатися платіжними терміналами чи звернутися до відділення будь-якого банку для переказу коштів за платіжними реквізитами, котрі теж можна знайти в особистому кабінеті.

Як отримати кредит без відмови

Незважаючи на лояльні вимоги до своїх клієнтів, компанія «Кашинський» все ж залишає за собою право відмовити їм у видачі мікропозики. Серед причин, котрі можуть призвести до такого результату, найчастіше зустрічаються такі:

  • помилки й неточності при заповненні заявки;
  • невірно вказаний номер банківської карти, закінчення терміну її дії чи низький баланс рахунку, що не досягає 2 грн;
  • несвоєчасне повернення взятих раніше позик;
  • занадто маленький проміжок часу між погашенням старого кредиту та оформленням нового.

З іншого боку, компанія пропонує клієнтам, які одержали відмову, звернутися в службу підтримки. Кожен такий випадок розглядається в індивідуальному порядку, тому, можливо, менеджери компанії знайдуть для вас пом'якшувальні обставини і схвалять вашу заявку.

Що робити клієнтам, якщо термін закінчення кредиту наближається, а фінансове становище не дозволяє погасити борг? І тут компанія йде назустріч позичальникам, надаючи послугу пролонгації кредитного договору. Сплативши відсотки за минулий період, користувач може продовжити договір на той самий термін, який був зазначений в заявці, наприклад, на 10 чи 30 днів без нарахування пені. Але при виникненні прострочення денна процентна ставка зростає до 3%, що може призвести до серйозних фінансових втрат для клієнта.

Платіть борги вчасно, і тоді Ви завжди зможете використовувати в особистих цілях грошові ресурси компанії «Кешинський». Відгуки вдячних клієнтів свідчать про те, що цей сервіс користується довірою й популярністю у багатьох жителів України.

Повернутися до списку МФО