Мікрофінансова компанія Кешбері (CashBerry): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Кешбері (CashBerry): відгуки клієнтів і умови кредитування

Так буде краще для тих, хто вже знайомий з даною компанією. А разом з назвою помінялися і умови надання послуг. Так що всім, хто претендує на швидкий споживчий кредит, варто ознайомитися з інформацією, викладеною нижче.

Відразу ж звертаємо вашу увагу, що компанія пройшла ребрендинг і тепер має назву CashBerry. Але в тексті будемо використовувати її більш звичне «ім'я».

Передбачити, що буде навіть у найближчому майбутньому, не дано нікому, проте кожен може мати справу з раптовою потребою в грошах, яка не була очікуваною і запланованою. Якщо забезпечених людей або тих, хто має резервні кошти, це не дуже налякає, то інша частина населення, яка живе від зарплати до зарплати, буде змушена вдаватись до кредитування. Як демонструє практика, воліє вона робити це в МФО, якщо мова йде про чотиризначні суми.

Однією з таких організацій є «Кешбері».

Оперативність і елементарність

Позика онлайн протягом 15 хвилин — ця компанія зробила таку можливість реальною. У цій МФО цінують свій час і час клієнтів, розуміючи, що позичальникам гроші можуть бути потрібні дуже терміново. Тому в CashBerry мінімізували перелік документів і даних, які людина, що бажає взяти кредит, повинна внести в анкету. Все зводиться до наявності у потенційного позичальника паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду, карти будь-якого українського банку та активного номера мобільного телефону.

Відсутність бюрократичної метушні, застав, поручителів і тривалих виснажливих процедур ідентифікації особистості — ось що робить «Кешбері» однією з найшвидших МФО на ринку. Із зазначених вище 15 хвилин більша половина піде на заповнення заявки, за решту кілька хвилин система обробить заявку і переведе гроші на зазначену карту. Зареєстровані користувачі на сайті «Кешбері» можуть ще швидше кредитуватися через особистий кабінет.

Режим роботи 24/7

Оскільки буває таке, що гроші потрібні терміново, наприклад, в 3 ночі, ця перевага компанії виділяє її в особливо вигідному світлі. Деякі інші МФО, що позиціонують себе як цілодобові, лише приймають заявки в будь-який час, але переказ коштів відбувається тільки в робочі години. А тут, незалежно від часу і дня звернення, українець може отримати фінансову допомогу в зазначені вище терміни.

Користувачі підкреслюють ще кілька переваг організації:

  • При першому кредиті доступна сума в 3000 гривень, при другому — 8000 грн, терміном на 30 днів. У порівнянні з більшістю МФО України, 3 тисячі для першого разу — відносно багато;
  • Аж ніяк не найвища відсоткова ставка — 1,5% на день;
  • Зручний і оптимізований для смартфонів сайт.

Недоліки

Про послуги «Кешбері» клієнти залишають відгуки, почитавши які, можна виокремити не тільки чесноти, а й недоліки компанії. Основні претензії у громадян ось до чого:

  • відсутність можливості брати кредит на потрібний тобі термін. CashBerry надає на вибір 7, 14, 21 і 30 днів кредитного договору, тоді коли більшість її конкурентів відкриває повний діапазон, наприклад, від 1 до 30 чи більше днів. Отже, доводиться підлаштовуватись під чийсь графік;

процентна ставка для новачків — ті ж 1,5%, що й для постійних користувачів. Чимало інших Інтернет-кредиторів роблять суттєві знижки позичальникам, які звернулися вперше.

Повернутися до списку МФО