Микрофинансовая компания Кэш24 (Cash24): отзывы клиентов и условия кредитования

Мікрофінансових компанія Кеш24 (Cash24): відгуки клієнтів і умови кредитування

В ситуації, коли терміново потрібні гроші, логічно звернутися в мікрофінансову організацію. Наприклад, на сайті cash24.com.ua вам запропонують взяти до 5000 гривень лише за 20 хвилин. Давайте розберемось, наскільки вигідні та зручні послуги цієї компанії.

 

Для оформлення позики вам потрібно зареєструватися, щоб забезпечити швидкий вхід у особистий кабінет, де відображатиметься вся інформація за вашими позиками. Потім треба заповнити невелику анкету, в якій зазначите паспортні дані, ідентифікаційний код та номер мобільного телефону. Крім того, слід повідомити про своє місце роботи, після чого пройти процедуру верифікації своєї банківської картки.

Після отримання позитивного рішення від компанії Cash24 гроші будуть миттєво перераховані на вашу карту або видані готівкою в одному з відділень (хоча на сайті немає інформації про місце розташування відділень компанії, у розділі «Контакти» вказані лише номери телефонів).

Онлайн-сервіс «Кеш24» приймає заявки цілодобово, тому клієнти мають можливість оформити позику і отримати необхідну суму саме в той час, коли гроші потрібні для вирішення нагальних проблем. Щоб узяти онлайн-позику на карту в Україні, позичальникові не потрібні оригінали і копії документів, різні довідки й поручителі, але найголовніше — доступ до фінансової допомоги можуть отримати жителі всіх населених пунктів країни, навіть найбільш віддалених від обласних і районних центрів.

Умови кредитування передбачають видачу мікропозик від 500 до 5000 гривень на термін від 3 до 21 дня, при цьому процентна ставка складає 2% за кожен день використання. Якщо повернення боргу у встановлені терміни неможливе, клієнт може продовжити дію кредитного договору, попередньо сплативши вже нараховані відсотки.

Відгуки клієнтів дозволяють скласти позитивну думку про компанію, однак тут можна згадати про деякі недоліки. Зокрема, на головній сторінці сайту немає інформації про розмір процентної ставки, згадуються знижки та акції, але немає ніяких уточнювальних відомостей, які дозволяють ними користуватися. Також відсутня програма лояльності та промокод, завдяки яким нові клієнти могли б отримати перший кредит за зниженою вартістю. Підтримка клієнтів працює лише з 10 до 18 години, що не дуже зручно, адже питання й проблеми можуть виникнути в будь-який час доби.

Повернутися до списку МФО