Мікрофінансова компанія Бистрозайм (Bistrozaim): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Бистрозайм (Bistrozaim): відгуки клієнтів і умови кредитування

Сучасна система кредитування здатна задовольнити практично будь-які вимоги клієнта. І якщо в банках умови видачі кредитів практично не відрізняються один від одного, то в мікрофінансових організаціях проникливі позичальники можуть знайти досить привабливі пропозиції. Незважаючи на досить високу процентну ставку, характерну для мікропозик, багато компаній прагнуть знизити фінансове навантаження на бюджет своїх клієнтів, пропонуючи їм різні знижки і бонуси. Серед таких акційних умов можна знайти навіть позика без відсотків, що користується найбільшою популярністю у клієнтів.

Отримати грошові кошти до зарплати допоможе компанія Bistrozaim, в якій створені всі умови для довготривалої співпраці з клієнтами. Компанія працює як в мережі Інтернет, так і в реальних умовах, оскільки далеко не всі жителі України мають можливість оформляти кредити в режимі онлайн.

Відділення компанії є в 27 містах, де можна без особливих проблем взяти потрібну суму готівки. А жителі інших населених пунктів завжди можуть отримати кредит на карту, заповнивши заявку на сайті.

Привабливі умови кредитування

При будь-якому способі звернення в компанію на клієнтів чекає чимало цікавих пропозицій. Наприклад, перший кредит тут видають під 0%, але при цьому сума й термін повернення мають свої обмеження — безвідсоткова позика не може перевищувати 2000 гривень, а період дії кредитного договору триває не більше 16 днів. Якщо ці параметри Вас не влаштовують, можна взяти велику суму в межах 10000 грн на термін до 30 днів, але в такому випадку річна процентна ставка складе 511% або 1,4% на день.

Постійні клієнти теж мають свої переваги, наприклад, відсутність плати за кредит протягом перших 3–5 днів під час проведення святкових акцій. Крім того, термін повернення позики для них збільшується до 60 днів. Але слід пам'ятати, що у разі прострочення процентна ставка зростає до 2,64% на день до повного погашення заборгованості.

Для попереднього розрахунку вартості кредиту можна скористатися кредитним калькулятором — він допоможе безпомилково визначити розмір боргу з урахуванням відсотків і точну дату, до якої слід повернути кошти.

Для мікрокредитування характерний швидкий розгляд заявок — у компанії «Бистрозайм» новим клієнтам знадобиться не більше години для отримання переказу на карту, а для постійних клієнтів цей час значно скорочується, оскільки їхні дані не вимагають ретельної перевірки.

Щоб стати клієнтом цієї компанії, потрібно відповідати наступним стандартним вимогам:

  • мати громадянство України;
  • вкластися у віковий ценз від 18 до 75 років;
  • надати паспорт і ще один додатковий документ на вибір (наприклад, ІПН, закордонний паспорт, студентський або військовий квиток, пенсійне або водійське посвідчення).

Крім того, при оформленні онлайн-позики потрібно мати карту будь-якого українського банку, мобільний телефон та електронну адресу. Позитивним фактором є і те, що будь-які огріхи у вашій кредитній історії, відсутність офіційного місця роботи або не надто високий дохід не стануть причиною для відмови.

Додаткові переваги

Що ще може запропонувати своїм клієнтам «Бистрозайм»? Особистий кабінет, доступ до якого з'явиться відразу після реєстрації на сайті. Він має безліч корисних функцій, наприклад, тут можна уточнити інформацію за кредитом, знаходити повідомлення компанії щодо проведення акцій, змінити пароль або скористатися спеціальною формою для повернення кредитних коштів.

Про акції варто поговорити детальніше, адже компанія не стомлюється тішити своїх клієнтів різноманітними знижками та бонусами — практично жодне свято не обходиться без обвального зниження процентної ставки до 0%. І хоча така пропозиція діє всього декілька днів (від 3 до 5), все ж це є відмінною можливістю для економії, особливо при великому розмірі кредиту. Якщо підписатися на новини компанії, Ви точно не втратите свого шансу взяти вигідний мікрокредит.

А ще клієнти можуть замовити гроші за телефоном — досить своєрідна, але цілком актуальна послуга. Немає часу на відвідування офісу? Зламався комп'ютер або тимчасово відсутній Інтернет? Зателефонуйте в одне з відділень, що працюють без вихідних з 9 до 19 години, і залиште заявку на отримання кредиту.

Завдяки всім цим «фішкам» клієнти й люблять «Бистрозайм» — відгуки в соціальних мережах і на спеціалізованих форумах є найкращим доказом надійності сервісу.

Повернутися до списку МФО