2

Кредит в Білій Церкві

Куди піти за позикою

Хочете отримати кредит на особисті витрати, але немає ні часу, ні бажання оббивати пороги банку і слухати величенний перелік вимог? Якщо потрібна невелика сума, віддати яку зможете за місяць-два – зверніться в мікрофінансову контору. Тут видадуть кредит готівкою в Білій Церкві та інших містах тільки на підставі паспорта і індивідуального податкового номера. Користуйтеся позикою на свій розсуд, не треба звітувати за кожну витрачену копійку. Умови співробітництва максимально прозора. Ви сплачуєте тільки відсоток за кожний день користування, відсутні комісії і переплати.

Терміново треба оплатити рахунку або купити щось? Візьміть кредит на картку онлайн, не залишаючи зону свого комфорту. Процедура здійснюється через інтернет, оформити мікропозичку можна з будь-якої точки країни, незалежно від місця реєстрації. Головне щоб позичальник проживав на території України і вчасно вносив оплату. Погашати заборгованість можна, перебуваючи в будь-якому населеному пункті: через термінал, касу банку або інтернет-банкінг.

Як відправити заявку

Швидко взяти кредит у Білій Церкві допоможе наш сайт порівняння кредитів, який регулярно відслідковує дійсні пропозиції кредитних установ.  За пару хвилин за допомогою зручного сервісу порівнюйте тарифи кредиторів і вибирайте оптимальний варіант. Тут же заповнюйте поля анкети й відправляйте онлайн запит. Протягом декількох хвилин договір прийде на ел.пошту. Підтвердьте свою згоду на укладання угоди й отримаєте необхідну суму на карту.

Які документи потрібні

Мікропозичка до зарплати надається тільки по паспорту і ІПН, без довідки про доходи. Ніяка додаткова документація не знадобиться. Гроші в борг у Білій Церкві можуть позичити громадяни 18-65 років незалежно від матеріального становища та соціального статусу.

DMCA.com Protection Status