2

Як і де отримати кредит безробітним в Україні

Відмінне рішення грошових труднощів

Втратити роботу може кожний. І, на жаль, саме в цей період громадяни потребують коштів найбільше. Непрацевлаштованим банк може і видасть позичку, однак тут існує ряд моментів. Позичальнику треба надати техпаспорт на автомобіль, виданий на його ім'я, закордонний паспорт із візами за останній рік, пред'явити спеціальну банківську виписку з активними фінансовими рухами і т.д. Зробити це іноді буває попросту нереально. Кредит безробітним в Україні одержати в банку вкрай складно, тому гарною альтернативою є кредитування в мікрофінансових компаніях.

Кредит у Києві та в інших містах доступний усім повнолітнім позичальникам, що які працюють, так і тимчасово безробітним. Людина, яка офіційно не працевлаштована, швидше за все, не позбавлена взагалі якого-небудь заробітку. Він може бути пенсіонером, одержувати дохід від здачі в оренду нерухомості, заробляти на продажі виробів, зроблених своїми руками і т.д. Банк рідко бере до уваги наявність неофіційних видів підробітків. Тому щоб одержати мікропозику громадянинові без роботи, слід звернутися до приватного кредитора.

Багаторічний досвід співробітництва з незайнятим населенням дозволив МФО видавати позички всім тим, хто залишився без роботи. Як правило, клієнти, які беруть гроші в борг, мають альтернативні види доходів і без праці зможуть погашати заборгованість. Мікрокредит видається з 18 років, не потрібно надавати кредиторові стос документів. Знадобиться тільки паспорт, ІПН, номер банківської карти. Позикові кошти перераховуються на рахунок споживача практично в момент звернення.

Як миттєво оформити гроші на карту безробітним

Коли підтвердити документально свою зайнятість неможливо, ви можете відвідати сайт порівняння кредитів, де зібрані вигідні пропозиції від кредиторів. Зрівнявши тарифи і вибравши підходящий варіант, заповнюйте онлайн заявку і уже через п'ятнадцять хвилин діставайте кошти.

Багато мікрофінансових контор видають мікрокредити без довідок і поручителів, чим роблять послугу ще більш затребуваної серед різних категорій громадян. Будьте впевнені, ми допоможемо Вам кредитуваться швидко та без нервування. Наш ресурс зібрав тільки перевірені компанії, які моментально видають позички тим, хто в цьому зараз потребує.

Кредит онлайн на карту безробітним оформляється в інтернеті, тому неважливо з якого міста подається запит: з Києва або ін. населеного пункту. Жителі України можуть взяти кредит без відмови. Ресурс порівняння МФО працює цілодобово, у вихідні й святкові дні. Навіть якщо кошти знадобилися вночі, ви можете їх одержати в лічені хвилини, де б ви не перебували. Головне – вчасно сплатити борг, щоб у майбутньому мати можливість знову скористатися послугами мікрофінансової контори і одержати швидку мікропозику без перевірки.

Тарифи на позики непрацюючим

Особи без офіційного працевлаштування можуть розраховувати на такі ж умови, як і інші позичальники. Мікропозички готівкою без застави доступні в розмірі до 5-10 тис. грн. на строк до 30 днів. Відсоткова ставка від 0-0,01% на добу. Для постійних клієнтів ліміти збільшуються ( від 10 до 20 тис. грн.) і кредитний період може зростати в кілька раз.

Коли терміново знадобилися гроші у важку хвилину – завжди є можливість вирішити тимчасові труднощі. МФО пропонують мікропозики онлайн безробітним, оформити які можна, не виходячи з будинку. Діставайте кошти на оплату непередбачених витрат на карту і розпоряджайтеся грошима вже через п'ятнадцять хвилин після подачі заявки.

DMCA.com Protection Status