2

Безвідсотковий кредит

Як позичити на безкоштовній основі

У скрутному фінансовому становищі кожна копійка на рахунку. А коли справа стосується кредитування, то й зовсім потрібно прораховувати кожну дрібницю. Коли грошей ні на що не вистачає, переплачувати непід'ємні відсотки зовсім не хочеться. Однак при гострій грошовій недостачі нічого не залишається, як взяти кредит. Можна звичайно попросити в друзів або родичів, але не в усіх є заначки, та й часом товариші можуть позичати за певну плату. Дістати додаткові кошти в момент, коли вони потрібні, можна в мікрофінансовій компанії, де процес оформлення займає мінімум часу. Безвідсотковий кредит – це не міф, така послуга дійсно існує.

Хто може розраховувати на безкоштовний сервіс

В Україні ведуть активну діяльність приватні кредитори, послуги яких досить популярні серед населення. Безкоштовний сервіс надають багато, однак тут є деякі обмеження. Як правило, коли компанії пропонують мікропозику на настільки вигідних умовах, далеко не все можуть скористатися такими благами. Безвідсотковий кредит доступний тим, хто позичає вперше. Новачкам, як відомо, везе. Так що, якщо знадобилися додаткові грошові ресурси, нові клієнти організації можуть непогано заощадити, взявши позику по дуже привабливих тарифах.

Розглянемо ситуацію на прикладі. Споживач бере позикові кошти в розмірі 4 000 грн. під 0,00% у день строком на 30 днів. По закінченню цього періоду, позичальник повертає борг, який рівняється сумі споконвічної позики, тобто ті ж 4 000 грн. Однак якщо боргові зобов'язання будуть погашені не вчасно – це чревате нарахуванням штрафів. Цифра неустойок стартує від 0,1% за кожну календарну добу. Розміри штрафів визначені кожної МФО окремо й вказуються в кредитній угоді.

Особливістю кредиту без відсотків є деякі обмежувальні параметри. По-перше, по таких тарифах можуть взяти позичку тільки нові клієнти. По-друге, максимально можлива сума не перевищує 5-10 тисяч гривень. По-третє, борг необхідно повернути протягом тридцяти днів і не пізніше. По-четверте, можуть діяти обмеження за віком позичальника. Як правило, мікропозики через інтернет видаються громадянам, що досяглися 18-річчя. Позички під 0 іноді видаються тільки тим, кому здійснився 21 рік. 

Позика пыд 0 відсотків: чи завжди це «нуль»

Деякі фірми пропонують лояльне кредитування, називаючи кредитні програми «без відсотків». Але в багатьох випадках під «0» мається на увазі тариф 0,01% у день. Така сума переплати несуттєва, тому її сміло можна назвати мізерною.

Деякі організації для своїх клієнтів, як нових, так і постійних, періодично влаштовують акції та бонусні пропозиції. Наприклад, пристосовують вихід мінімальних тарифів до свят або дня підстави бренда. Взявши позику без відсотків у цей період, є реальний шанс заощадити, вирішивши при цьому особисті фінансові безладдя.

Де порівняти умови по мікропозиці без відсотків

Наш сервіс пропонує зручне порівняння тарифних планів мікрофінансових організацій, що ведуть діяльність на території країни. Вказавши в рядку потрібну суму та кредитний строк, ви побачите перелік кредиторів, готових цю хвилину видати кредит онлайн без відсотків. Зрівняєте тарифи кожної МФО, виберіть для себе найбільш вигідний варіант і починайте процедуру оформлення. Варто відзначити, процес пошуку, порівняння й подачі запиту не займе більш 15 хвилин.

Наш сервіс доступний жителям Києва й усіх інших міст. Портал здійснює порівняння 24/7. Все, що знадобиться – це доступ до інтернету. За допомогою даного ресурсу, ви можете протягом декількох хвилин визначитися із кредитором, оформити мікропозичку та одержати готівку.

DMCA.com Protection Status