2

Кредит без прописки

Чи реально отримати позичку тим, хто ніде не прописаний

Відразу варто відзначити, що кредит без прописки не видасть жоден банк. Наявність реєстрації є підтвердженням того, що клієнт ніде не пропаде, не зможе довгий час укриватися від сплати боргових зобов'язань. Та й взагалі, громадяни України, які ніде не зареєстровані, вважаються не занадто надійною категорією позичальників. І навіть якщо споживач надасть довідки про високий регулярний дохід, у нього чиста КІ, є майно, яке може виступити в якості застави – шанси на одержання кредита рівняються нулю.

Але існують компанії, які можуть допомогти вирішити фінансові труднощі і видати кредит на карту в Україні – це приватні кредитори. Зрівняти умови кожного з них і швидко оформити угоду допоможе сайт порівнянь, який відслідковує кращі кредитні пропозиції. Пам'ятайте, відсутність як постійної, так і тимчасової реєстрації не виходить, що можна в якийсь момент перестати оплачувати борги. Відповідальність тут прирівнюється до тієї, яка наступає при банківському кредитуванні. Враховуючи той факт, що МФО не проводять ретельні перевірки позичальників на благонадійність, взяти кредит без прописки в паспорті можуть громадяни, що досяглися 21 року.

Які відсоткові ставки по позиці без прописки

Звичайно для нових користувачів мікрофінансові співтовариства пропонують мінімальні тарифи ( від 0%), але для незареєстрованних осіб вартість на послуги підвищується, що обумовлюється підвищеним ризиком ( від 1,5% і вище). Строк – до 30 днів. Перед тим, як підтверджувати свою згоду на одержання готівки, уважно прочитайте всі пункти договору. Підписання угоди означає ваша згода на виконання всіх опцій відносно строків погашення, недотримок у випадку прострочення і т.д.

Головним до виконання є своєчасна виплата боргу. На мікропозики можуть розраховувати особи, що проживають як у Києві, так і в будь-якому іншому населеному пункті країни.

Які документи знадобляться

Для одержання мікропозички треба мати паспорт, ІПН. У деяких випадках вас можуть попросити надати особисте фото для ідентифікації особи, адже факт відсутності прописки іноді посилює вимоги кредиторів.

Коли ви потребуєте грошей, МФО допоможуть вирішити тимчасові грошові неприємності навіть тим, у кого в паспорті немає деяких обов'язкових штампів. Кредит без прописки та реєстрації – реальний шанс обзавестися коштами і запобігти життєвим безладдям.

DMCA.com Protection Status