2

Кредит без довідок і поручителів

Чи реально одержати позичку без поручництва

Кредит без довідок і поручителів – існуюча на кредитно-фінансовому ринку послуга, причому скористатися цією опцією можуть практично всі, хто досягся вісімнадцятирічного віку. Це зручний сервіс, який пропонують приватні кредитори тим, хто з деяких причин не може звернутися в банк. Банкіри не видають кредити занадто молодим громадянам, безробітним, пенсіонерам, інвалідам. Для позитивного рішення необхідно витратити масу часу, нервів і найголовніше – надати документ, який підтвердить постійний дохід, чого не можуть зробити багато громадян.

Завдяки активній діяльності приватних кредитних компаній, отримати мікропозику можна швидко, без паперової тяганини й допитливих розпитів кредиторів. Позики онлайн стали затребуваною опцією, що дозволяє буквально за п'ятнадцять хвилин вирішити фінансові труднощі та знайти грошову незалежність.

Сайт порівняння кредитів: як скористатися сервісом

Щоб взяти позику без поручителів, потрібно спочатку визначитися з компанією, яка надасть мікрокредит. Наш ресурс допомагає протягом декількох хвилин зрівняти умови і тарифи кожної мікрофінансової контори та дістати заповітні кошти. Вам знадобиться хвилин 10-15, щоб проробити нескладні маніпуляції і побачити гроші на своєму рахунку. Вибравши прийнятні тарифи та відправивши заявку в онлайн режимі, очікуйте надходжень на карту.

Тарифи на одержання кредиту готівкою без довідок і поручителів

Якщо від тарифів приватних кредиторів відняти тимчасові витрати, які мінімізуються при оформленні онлайн, нервування й збір маси паперів, то виходить, що вартість послуг МФО – недороге і вигідне задоволення. Споживач не надає документи, що підтверджують високе матеріальне становище, не шукає яке б майно віддати під заставу і кого попросити виступити поручителем за договором. 

Взяти кредит без довідок і поручителів можна під 0-0,01% на строк від 1 до 30 днів. Такі умови звичайно пропонуються новачкам. При наступних позиках ставка може варіюватися від 0,01 до 1,8% залежно від мікрофінансової компанії. Кредитний період може розширюватися від двох місяців до року. Чим швидше споживач сплатить борг, тим менше йому доведеться переплачувати, і навпаки.

Доступні кошти для тих, хто позичає вперше: від 500 до 10 тис. грн. Постійні позичальники можуть розраховувати на позичені гроші до 15-20 тис. грн. Оформити мікрокредит можуть громадяни від 18 до 75 років.

Жителі яких міст України можуть одержати мікропозичку готівкою

Ресурс порівняння функціонує в автоматизованому режимі, доступний на всій території країни цілодобово. Тому визначитися із кредитором і взяти кредит можна перебуваючи не тільки в Києві, а у всіх інших населених пунктах. Основний момент – наявність доступу до інтернету. Незалежно від місця перебування в цей момент і реєстрації мікропозички доступні всім бажаючим.

DMCA.com Protection Status