Мікрофінансова компанія Алекс Кредит (Alex Credit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Мікрофінансова компанія Алекс Кредит (Alex Credit): відгуки клієнтів і умови кредитування

Якщо Ви користуєтеся Інтернетом, то напевно знаєте, як можна швидко вирішити раптові фінансові проблеми — просто знаходите мікрофінансову організацію, що видає онлайн-позики, заповнюєте заявку і отримуєте гроші на карту. І все ж не варто вибирати кредитора навмання — спочатку слід проаналізувати декілька пропозицій, щоб вибрати найбільш пригожі умови.

Дійсно, в наш час взяти гроші в борг під відсотки нескладно - сотні українських мікрофінансових організацій готові запропонувати вам свої послуги. Однак умови надання кредиту настільки різні, що помилка у виборі кредитора може призвести до великого перевитрати коштів, а то і стати причиною нової заборгованості по кредиту. Щоб цього не сталося, потрібно, не чекаючи екстреної ситуації, заздалегідь ознайомитися з тими кредитними програмами, які пропонують численні МФО. Давайте розглянемо, чим може привабити клієнтів компанія AlexCredit, яка видає мікропозики в онлайн-режимі.

Оперативність і комфорт

Сайт компанії зустрічає клієнта приємною звісткою — першу позику можна отримати зі 100-відсотковою знижкою. Щоправда, якщо скористатися калькулятором, то можна побачити, що невелика сума переплати все ж нараховується, однак вона надто незначна, щоб вплинути на рішення позичальника взяти кредит. Наприклад, при оформленні максимальної суми, доступної для нових клієнтів, а саме — 3 тис. грн., сума переплати за місяць складе всього 9 грн., тобто фактична відсоткова ставка дорівнює 0,01% на день — досить вигідна пропозиція, що дозволяє сміливо надати перевагу саме цьому сервісу.

Надалі кредитний ліміт зростає до 10 000 гривень, одночасно збільшується й відсоткова ставка — до 1,7% на день, тобто 620,5% на рік. Але оскільки термін кредитування в компанії Alex Credit становить від 5 до 30 днів, сума переплати знаходиться в досить розумних межах. Наприклад, сума в розмірі 1000 гривень, взята на 10 днів, обійдеться Вам в 170 гривень.

Калькулятор не тільки розрахує вартість кредитування та вкаже дату повернення боргу, але й підкаже позичальнику, коли ця дата припадає на вихідний день — це допоможе Вам розпланувати свої можливості за погашенням боргу з урахуванням графіку роботи банків, якщо Ви плануєте здійснити оплату через банківські відділення.

Після заповнення заявки вся інформація про позичальника проходить прискорену автоматичну перевірку, після чого компанією «АлексКредит» приймається рішення про видачу мікропозики. Тоді Вам доведеться підписати електронний договір, і на цьому процес оформлення завершиться — зазвичай з моменту подачі заявки до отримання коштів на карту проходить декілька хвилин.

Переваги для клієнтів

Позичальником компанії «Алекс Кредит» може стати будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років, який має офіційну реєстрацію, банківську карту, мобільний телефон та електронну адресу. Відмовити у видачі мікрокредиту можуть особам, які випадково або навмисно спотворили інформацію, викладену в анкеті, а також тим, хто має заборгованість за поточними кредитами, оформленими раніше в інших фінансових установах.

Клієнти мають право як на дострокове погашення боргу, так і на продовження кредитного договору. При неможливості своєчасної оплати можна скористатися послугою пролонгації, вартість якої залежить від терміну продовження й становить:

  • 50 гривень за 10 днів;
  • 100 гривень за 20 днів;
  • 150 гривень за 30 днів.

Позичальникам надається комфортний сервіс у «АлексКредит» — особистий кабінет дозволить уточнити інформацію про поточну позику, сплатити борг за допомогою кредитної картки або скористатися пролонгацією договору.

На сайті можна ознайомитися з програмою лояльності, що передбачає не тільки підвищення кредитного ліміту, а й отримання досить значних знижок. Сходинки «кар'єрної драбини» виглядають так:

  • на початковому рівні доступна сума в розмірі до 3500 грн зі знижкою 10%;
  • «бронзовий» дозволяє оформляти позику до 6000 грн зі знижкою 15%;
  • «срібний» дає право на позику до 7000 грн, а розмір знижки збільшується до 20%;
  • досягнувши «золотого» рівня, можна отримувати до 8000 гривень, а платити на 25% менше;
  • «платиновий» рівень — Ваш шанс на отримання до 9000 грн, оплата за які знизиться на 30%;
  • і, нарешті, досягнення «діамантового» рівня подарує Вам можливість без перешкод отримувати до 10 тисяч гривень зі 40% знижкою.

Якщо Вас влаштовують запропоновані умови — ставайте клієнтом «Алекс Кредит». Відгуки від інших користувачів дозволять Вам скласти повну картину щодо роботи цього сервісу.

Повернутися до списку МФО