Кредит зі 100% схваленням

МФО – вірний помічник у кредитуванні

Коли трапляються грошові труднощі, приміром, ламається автомобіль, хворіє хтось із родички, приходять підвищені рахунки за комуналку, а до зарплати далеко, варто звернутися за допомогою до кредиторів. От тільки в першій банківській установі відмовили, у другому… Утомі ходити по банках у пошуках того, хто все-таки погодиться видати вам позичку з поганою КІ? Вистачить витрачати свій час і нерви. Одного разу вчасно не погасивши борг, ви стали заручником ситуації й позикові кошти одержати стало дуже важко. Отримайте кредит зі 100% схваленням, і вирішіть труднощі раз і назавжди.

Швидку позику видадуть приватні фінансові установи, які працюють за принципом довірчих відносин зі споживачами. Вони не вимагають довідки про доходи, поручництва, майнового забезпечення. Мікропозики надаються на умовах повернення у встановлений строк і доступні особам з 18 років.

Тарифи

Особливістю кредиту зі 100% схваленням є його короткостроковість. Видача позички здійснюється в розмірі до 20 тис. грн. готівкою. Новачки можуть розраховувати на гроші в розмірі до 5-10 тис. грн. строком на 30-31 день. Популярністю користуються невеликі мікропозики, сума яких не перевищує 4-5 тис.

Відсотки варіюються від 1,2 до 2% залежно від кредитора, кредитного періоду. Громадяни з поганою історією, що кредитуються вперше в конкретній організації, можуть одержати бонус – мінімальну відсоткову ставку ( від 0 до 0,01% у день). 

Вигідні умови співробітництва клієнтам іноді пропонують у переддень різдвяних і інших свят. Оформивши кредит готівкою з 100 відсотків схвалення в ці дні, Вам удасться суттєво заощадити.

Що потрібно зробити, щоб швидко отримати позику

Спочатку треба визначитися з майбутнім кредитором. Відвідуючи сторінки МФО в інтернеті, легко заплутатися в численних кредитних програмах. Оперативно зрівняти тарифи та вибрати підходящого партнера допоможе наш сайт порівняння спожбкредитів, що зібрав кращі пропозиції провідних фінансових компаній країни. Вибравши МФО, заповнюйте анкету, відправляйте її та очікуйте відповіді. У відповідних полях запиту вказуйте дані паспорти, ІПН, номер карти на ім'я позичальника, виданої одним з вітчизняних банків, електронну пошту, контакти.

Онлайн позика на карту 100% схвалення ви одержите тільки в тому випадку, якщо заявка була подана без помилок, із зазначенням правдивої інформації. Протягом п'ятнадцяти хвилин ви побачите кредитний договір і гроші.

Важливі моменти кредитування в МФО

Плануєте взяти кредит з 100% схваленням у мікрофінансовій конторі? Співробітничаючи із МФО, слід пам'ятати про декілька важливих правилах. Дотримуючи нескладні умов, ви гарантоване зможете кредитуватися в майбутньому.

МФО не видає великі суми, левова частка онлайн запитів схвалюється на одін-два місяці. Низькі відсоткові ставки й суми до 10 тис. грн. доступні новим позичальникам. Розширення лімітів можливо при погашенні в строк взятих раніше мікропозичок у цій же конторі. Схвалили позичку? Не забувайте про дату погашення. Несвоєчасний платіж чреватий нарахуванням штрафів і зменшенням рівня довіри до позичальника.

Мікропозики 100 відсотків схвалення – реальна опція, яку надають мікрофінансові компанії громадянам, що досягли повноліття. Обзавестися додатковими коштами може як офіційно працевлаштоване населення, так і ті, хто не може показати папір про доходи. На схвальне рішення кредиторів не вплине фінансова репутація клієнта.

Видикредитів