Ідеальне літо

З нами Ваш відпочинок буде по справжньому відпочинком!

З нами Ваш відпочинок буде по справжньому відпочинком! Дізнатися більше

Ідеальне літо

З нами Ваш відпочинок буде по справжньому відпочинком!

З нами Ваш відпочинок буде по справжньому відпочинком! Дізнатися більше
 • <span>Онлайн кредит</span> на картку

  Онлайн кредит на картку

  Порівняйте найкращі кредитні пропозиції від надійних мікрофінансових організацій. Оформляйте позику 24/7 на вигідних умовах. Без довідок та поручителів.

  Порівняти позику
 • <span>Терміновий кредит</span> на картку

  Терміновий кредит на картку

  Підберіть оптимальні умови мікрокредитування від перевірених компаній. Отримуйте гроші в режимі онлайн, без довідок і поручителів, в будь-який час доби.

  Порівняти позику
 • <span>Гроші</span> на всі випадки життя

  Гроші на всі випадки життя

  Рейтинг кращих пропозицій від МФО дозволить вибрати кредит на найвигідніших умовах. Отримуйте гроші онлайн без зайвої тяганини, в режимі 24/7

  Порівняти позику

Чому ми?

Часте використання позик
в SRAVNI.COM.UA

Відгуки про кредити

<span>Яна</span> Соколова

Яна Соколова

Дуже радують сервіси підбору кредитів. Я не витрачаю час для пошуку в гуглі. Зайшла, вибрала вигідну пропозицію і вперед!

<span>Дмитро</span> Шевченко

Дмитро Шевченко

Терміново потрібні гроші, а банк як завжди вирішив мені відмовити. На допомогу прийшов сервіс SRAVNI. З найкращими пропозиціями МФО.

<span>Інга</span> Лэберман

Інга Лэберман

Швидко, просто, зручно. Великий список надійних МФО з величезним шансом на схвалення і все зібрано на одному сайті.

Цікаві статті

Взяти швидкий кредит онлайн на картку

Іноді трапляються непередбачені витрати, які вимагають термінового вкладення грошей. Часу на оббивання порогів у банку нема, а заплатити за навчання, лікування, ремонт або ще щось потрібно вже сьогодні. Одержати кредит онлайн, не виходячи з домівки або офісу можна протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин, причому розпоряджатися коштами ви зможете на свій розсуд вже зараз. Не потрібно звітувати перед кредиторами, на які цілі береться позика. Існує спеціалізований сервіс, який об'єднав усі кращі та вигідні пропозиції надійних мікрофінансових установ, що видають позики.

Чому позики – це вигідно

Кредитування – затребуваний фінансовий напрямок серед громадян усіх соціальних категорій з різними рівнями доходів. Труднощі трапляються у всіх, і щоб їх оперативно вирішити, найчастіше потрібні додаткові кошти.

Відмінним рішенням в умовах тимчасової фінансової нестабільності є кредит, який можна взяти швидко і без зайвої тяганини з документами, довідками з роботи і т.д. Основним достоїнством діяльності МФО є їхня оперативність у видачі. З моменту подачі заявки до того, як гроші зарахуються на рахунок, не пройде і п'ятнадцяти хвилин. Ви можете відразу зняти кошти з карти або скористатися готівкою чи перелічити необхідну суму куди потрібно.

Кредит готівкоюв мікрофінансових компаніях оформити набагато простіше, чим в банку. Не потрібно витрачати час на поїздки до банкірів, подовгу розповідати їм про мету кредитування, збирати стосу документації, а потім ще й чекати добу, а то й більше, поки буде ухвалене рішення. Мікропозички в онлайн режимі надаються блискавично. Усе, що вам потрібно – це вибрати ту компанію, умови якої вас повністю задовольнять, і подати запит.

Незаперечним плюсом приватних сервісів є високий шанс схвалення. Оцінка позичальників тут походить не так ретельно, не потрібно показувати документи, що доводять ваше стабільне матеріальне становище, немає необхідності в поручництві та в заставному майні. Організації вимагають тільки паспорт, ІПН і банківську карту, куди надійдуть кошти.

Як одержати швидку позику

Позики онлайн оформити легко. Завдяки нашому ресурсу, тепер не потрібно подовгу вишукувати в інтернеті інформацію про приватні кредиторські фірми, перевіряти їхню благонадійність і чесність, порівнювати їхні умови на численних відкритих вкладках і т.д. Наш сервіс – це перелік компаній, які не один рік успішно функціонують на фінансово-кредитному ринку України та видають величезну кількість позичок щодня.

Користуватися сервісом з порівняння позик дуже просто. Необхідно вказати суму, яка потрібна та строк кредитування. Ви побачите список компаній, готових запропонувати співробітництво вже зараз. Біля кожної МФО висвітиться коротка інформація про умови кредиту, строках і вартості. Вибирайте ту МФО, яка підійде під ваші параметри. Натискайте відповідну клавішу, яка відкриє офіційний сайт організації. Там вводьте особисті дані й номер активної банківської картки, куди буде зарахована швидка позика.

Мікрофінансові компанії видають позички на карти, зареєстровані в будь-яких вітчизняних банках. Зарахування грошей відбувається протягом декількох хвилин. Уся процедура оформлення не займе більше п'ятнадцяти хвилин. Якщо знадобилися кошти вночі – не лихо. Підібрати потрібний кредит і укласти угоду можна 24/7.

Вартість онлайн послуги

Варто відзначити, що користування ресурсом на вибір вигідних умов кредитування безкоштовне. Що стосується вартості самих позик, то кожна МФО пропонує свої розцінки. Найчастіше, кредитні організації пропонують гарні умови для новачків. Відсоткова ставка може бути в розмірі 0,01%. Відсотки нараховуються щодня. Якщо клієнт погашає заборгованість раніше строку, то й платити доведеться менше.

Звичайно гроші в кредит видаються в розмірі до 10 000 грн. строком на 30 днів. Постійним позичальникам можуть бути запропоновані бонуси у вигляді збільшення позикових сум і строку кредитування. Помніть, кожна МФО може пропонувати різні умови. Для цього і існує сервіс по добору моментальних мікропозичок, щоб полегшити позичальникові завдання вибору оптимального варіанта.

Хто може кредитуватися

Отримати кредит можуть особи, що досяглися повноліття. Покрити непередбачені видатки й знайти фінансову незалежність може безробітний, студент, домогосподарка, пенсіонер, громадяни з поганий КІ. Не має значення ні рівень доходів, ні місце роботи й посада, ні прописка. Терміново оформити позичку можуть жителі Києва та усіх інших міст. Заявка подається в онлайн режимі, тому укласти кредитний договір можна в будь-якому місці, де є доступ до інтернету.

DMCA.com Protection Status